חמישיית הגמר לפי הסדר שהייתי רוצה לראות.. -

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • חמישיית הגמר לפי הסדר שהייתי רוצה לראות.. - אירית, תל אביב
  • 15/06/2015 19:08
  • צפיות138
חמישיית הגמר שהייתי רוצה שתהיה. (וזו לא בהכרח זו שתהיה.. לצערי)
1. נירו . למה נירו ?
כי הוא מקסים. הכי ריתק אותי בבית. הפשטות שלו, האינטילגנציה, אותנטיות, כריזמה, לא מחפש למצוא חן בעיני אף אחד.. הוא מי שהוא.
יחד עם זה רגיש בתוכו.. (אם לא נירו, הייתי נרדמת. הוא די עשה את התוכנית לדעתי) ראש טוב עם פלפל.
2. מושיק. אדם חיובי, בעל נתינה, אך לא מספיק מרתק ומעניין. ניסה לאורך כל התוכנית להיות בסדר עם כולם. יש בזה משהו מן ההתייפיפות.. וחוסר אמת פנימית. אולי גם כי הנתינה לכולם 'מצטלמת' נהדר.. אולי גם סוג של חשש.. ורצון שכולם יאהבו אותו.
3. סטלה. אינטילגנטית מאד, מעניינת, לא מנסה למצוא חן במיוחד. מה שיש לה - אומרת. חזקה, אסרטיבית, נמרה.
4. שיר. היא בהחלט אדם חיובי, בעלת ערכים ובחורה יפהפיה. אך לא מספיק מעניינת. יותר מידי בנתה על הכרזת הערכים שלה, במקום לחשוף יותר את המקומות העמוקים/פנימיים שבתוכה. סגורה ופלקטית מידי.
5. איציק. אמנם הופתעתי לטובה מן האינטילגנציה שלו, אך מקרין לי אדם עצבני, מניפולטיבי, בעל אופי הפכפכני, לעיתים עד לידי הרס, ארס, עד רוע.. לצערי. מקווה שבחוץ יפנים וישאף להיות אדם טוב יותר.
בהצלחה לכולם ! :)
אירית.

• תגובה מהירה
  • גם לי יש חמישיית גמר מועדפת עלי מאוד
    פולי
    פולי
    מספר הודעות: 1,371
    ותק: 9 שנים ו-8 חודשים
  • 15/06/2015 23:53
  • צפיות102
הדייר המועדף עלי זה נירו לוי וגם אני אסביר הוא פשוט עשה את העונה , תחשבו שאם הוא לא היה עם מי היינו נתקעים. יש לו הומור אולי קצת ציני לפעמים ויש לו השקפת עולם רחבה למרות שהשקפתו הפוליטית היא ממש לא כוס התה שלי.
אחריו זה מושיק ורק בגלל שמההתחלה ועד עכשו מושיק הוא אותו מושיק, יש לו לב טוב לבחור וזה לא דבר שמוצאים היום בקלות.
אחר כך סטלה אישה גדולת גוף שגאה במידות שלה זה דבר יפה למרות שמבחינה בריאותית היה עדיף באמת לשמור קצת. האופי שלה ביסודו טוב מאוד אישה חמה וחכמה שאומרת דברים גלוי ופתוח וככה לא כולם אוהבים כי לא הכי נעים להיות בקרבת מישהו שאומר לך את האמת במיוחד כשהיא פוגעת.
נשארו לי איציק ושיר, קשה לי להגיד מי מהם יותר טוב, שניהם טובים אבל לכל אחד מהם המון מגרעות שיר חייבת להרחיב קצת את ההשכלה שלה ואת הידע הכללי. איציק חייב להיות יותר סימפטי ולשנות תפיסה שאין משרתים בחיים ויש דברים שעושים לבד. הוא עצלן ואם נלך למילה בטטה אז איציק זוהר הוא הבטטה של הבית.

האח הגדול עבר זמנו?
  • תגובה מהירה
  • o
  • פולי יקר., שאפו ..! ליל מנוחה :) אירית, תל אביב
  • 16/06/2015 00:03
  • צפיות73
  • תגובה מהירה
  • o
  • באמת-שאפו על הדיפלומה! אורי
  • 16/06/2015 00:14
  • צפיות90
  • תגובה מהירה
  • o
  • way don't you lat me wash the rest of the big brother thank you shmuel harir
  • 16/06/2015 02:30
  • צפיות79
  • תגובה מהירה
  • שגיאות כתיב... Gim
  • 16/06/2015 02:48
  • צפיות81
Why you not let me........

• תגובה מהירה

מקרא סימנים
  • הוספת תגובה הוספת תגובה
  • הודעה חדשה
  • הודעה עם תוכן