אורי ראיתי את זה וזה חרה לי מאד,כי הוא אמר

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • חמישיית הגמר שהייתי רוצה שתהיה. (לא זו שתהיה אירית, תל אביב
  • 14/06/2015 17:51
  • צפיות119
•חמישיית הגמר שהייתי רוצה שתהיה. (לא זו שתהיה לצערי)ללMeirith14/06/15 16:4426צפיות
לא אומר את החמישייה שמשערת שתהיה על מנת שלא תהיה נבואה שמגשימה את עצמה.
ובכן הרשימה שלי היא -
1. נירו . למה ?
מקסים. אותי הוא הכי מרתק בבית. בפשטות שלו, באינטילגנציה, אותנטיות, כריזמה, לא מחפש למצוא חן בעיני אף אחד.. הוא מי שהוא.
יחד עם זה רגיש בתוכו.. (אגב, אם לא נירו, הייתי נרדמת. הוא הפעיל את התוכנית ואת האנשים בה..)
ראש טוב עם פלפל.
2. מושיק. אדם חיובי, בעל נתינה., אך לא מספיק מרתק ומעניין, מנסה להיות בסדר עם כולם. יש בזה משהו מן ההתייפיפות.. וחוסר אמת פנימית.
3. סתיו. למה? בכלל לא מעניין אותי נושא הנטיה שלו לכאן או לשם. (אפילו שוכחת לעיתים אם הוא גיי או סטרייט) הוא פשוט אדם מקסים, מעניין, מרתק, צבעוני, כשרוני, אינטילגנטי, רגיש ונכנס ללב. (שלי בכל אופן)
4. סטלה. אינטילגנטית מאד, מעניינת, לא מנסה למצוא חן במיוחד. מה שיש לה - אומרת. חזקה, אסרטיבית, נמרה.
5. שיר. שיר היא בהחלט אדם חיובי. בעלת ערכים. אך לא מספיק מעניינת. יותר מידי בנתה על הכרזת הערכים שלה, במקום לחשוף יותר את המקומות העמוקים/פנימיים שבתוכה. סגורה ופלקטית מידי.
מעבר לכך, מוטי אדם חיובי אך ממחזר עצמו ללא הפסקה כמו גם מנסה כל הזמן למצוא חן ולהתבלט מה שלגיטימי כי מעוניין לקדם את הקריירה... אך ...too much... ואיציק שמקרין לי אדם עצבני, בעל אופי הפכפכני, לעיתים עד לידי הרבה הרס, ארס, אפילו רוע.. לצערי.
מקווה שבחוץ יפנים וישאף להיות אדם טוב יותר.
אירית.

• תגובה מהירה
  • כמה שאת טועה אירית היקרה משה ים
  • 14/06/2015 18:02
  • צפיות95
סתיו סטלה ונירו הם האנשים הכי רעים בבית סטלה נחש קוברה נירו מדבר מיתחת לאף אם היה גבר היה אומר מה שהוא חושב לאנשים בבית האח לא לנו וסתיו לא שייך שהוא גיי אבל הוא ילד קקה שמתנהג כמו זבל

• תגובה מהירה
  • כנראה אירית לא רואה בלייב מי זה השחקן נירו יעל
  • 14/06/2015 18:09
  • צפיות100
הצבוע והרכלן,נחש מתחת לקש,בן אדם דוחה ומגעיל

• תגובה מהירה
  • כנראה את לא רואה את הקנאה שיוצאת מפיו של יעל
  • 14/06/2015 18:11
  • צפיות79
נירו הדוחה הזה,הוא לא ראה את עצמו במראה ,שקורא לכולם קופים,הוא הכי מזכיר אותם

• תגובה מהירה
  • o
  • יעל נירו מאמין בתורת דרוין שהאדם בא מהקוף משה ים
  • 14/06/2015 18:56
  • צפיות91
  • תגובה מהירה
  • היום מושיק קרא תהילים ליד הקרוואן..וגם על זה היה אורי
  • 14/06/2015 19:01
  • צפיות93
לנירו מה להגיד...
זה מרגש לראות את מושיק מניח תפילין כל בוקר...

• תגובה מהירה
  • אורי ראיתי את זה וזה חרה לי מאד,כי הוא אמר יעל
  • 14/06/2015 19:05
  • צפיות86
על זה לסטלה שהוא-מושיק צבוע,וביים את המסוקים ,הוא שכח שהוא השחקן ולא מושיק,חבל שאף אחד לא היה שם לנער אותו קצת

• תגובה מהירה
  • חברים יקרים שלי.. רואה הכל (ערוץ 26) המשך - אירית, תל אביב
  • 14/06/2015 20:27
  • צפיות93
רואה הכל. אף אחד לא נקי מהרצון לקבל הכרה כ- הכי. טבעי לגמרי.
לגמרי לא מסכימה עם כך שנירו אדם רע. ממש לא. נירו אדם אינטיליגנטי, אותנטי ורגיש, רק שהבעיה היחידה (מבחינתכם) שהוא אומר את כל מה שהוא חושב מבלי לסנן !.. גם כשמכיר בכך שזה יהיה לו לרועץ ע"י דייר זה או אחר. הוא לא מסוגל לשתוק ולהתאפק (כפי שאחרים עושים) וכשיש לו משהו לומר - הוא פשוט אומר אותו. זה כל ההבדל. אינו מחפש להיות 'מקובל', לא מתייפיף אלא אומר את מה שאחרים חושבים !! מה גם שכיף (לי) להקשיב לו. ובהחלט די עשה את התוכנית.
מושיק בחור טוב וחיובי, שר יפה, אך זה לא מספיק כדי להגיע למקום הראשון.. מה גם שניסה לכל האורך להיות טוב עם כולם כי זה מצטלם 'נהדר'.. דעתי. אולי גם סוג של פחד.
ולגבי סטלה, גם היא לא מחפשת להצטלם כנשמה טהורה ותמימה.. היא מי שהיא ומגיע לה כל הקרדיט על כך. דעתי. סטלה מעניינת, אסרטיבית, אינטיליגנטית ואין לה מה לקנא בנשים כי לא חסר לה דבר. היא באה להראות שבהחלט יש מקום גם לנשים מלאות, נשים שאינן עושתו כל היום כושר, איפור דיאטות רעב וניתוחים מניתוחים כדי להיות 'מושלמות' על פי הקריטריונים הנדרשים ע"י מכתיבי האופנה העכשיוית. סטלה לגמרי מכירה בערך עצמה. וממני- 'שאפו' לה. זהו בערך. :)

• תגובה מהירה
  • אירית ת"א.אני מצדיע לך,את מגלה אמת ואוטנטיות.. אורי
  • 14/06/2015 20:33
  • צפיות105
כי את בעצמך,אשת-אמת.
תיתכונני לצונאמי תגובות,שהתנסחתי בערך כמוך,נשטפתי ע"י כינויים שונים(טרול של נירו ועוד..)אל תתיחסי,הם בפורום כדי לפורר את הדיעות שאנו מביעים..וזה לא ניראה להם.

• תגובה מהירה
  • נירו Lol
  • 15/06/2015 14:18
  • צפיות73
נכון מאוד

• תגובה מהירה
  • צדקת כמעט...במקום סתיו-איציק נשאר...היית קרובה בניחוש. אורי
  • 15/06/2015 13:23
  • צפיות79
מי לדעתך צריך לזכות מקום ראשון?

• תגובה מהירה

מקרא סימנים