אהבתי את נאום הקופים של נירו

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • אהבתי את נאום הקופים של נירו
    פולי
    פולי
    מספר הודעות: 1,371
    ותק: 9 שנים ו-8 חודשים
  • 26/05/2015 21:59
  • צפיות215
והנה ההצגה של נטלי לחצו לה פליי על כפתור והיא בוכה, צעקו לאיציק להיזהר מנטלי היא נחש, אז היא בוכה! כשעקו לאיציק תזהר מנירו זה היא לא בכתה לא שאלה ״ למה שמישהו יגיד את זה״ ? נטלי עטייה היא אינטרסנטית כך לפחות אני רואה את זה

האח הגדול עבר זמנו?
  • תגובה מהירה
  • לפולי ואני ממש רואה הפוך ממך,נטלי רגישה יעל
  • 26/05/2015 22:44
  • צפיות87
ונשמה טובה,ושוב אני חוזרת לאח הגדול הקודם ועל העליהום שאתם עשיתם על אלדד וקארין.הייתי בין הבודדות שהאמינו באהבה שלהם מה שאתם שללתם כל הזמן,אותה מנטרה חוזרת עכשיו כך מרגיש לי

• תגובה מהירה
  • רגישה באופן מעיק אחת
  • 27/05/2015 08:50
  • צפיות86
רגישות יתרה אצל בני אדם היא מעיקה ומרחיקה אדם שיש לו רגישות כזאת הוא בעצם עסוק בעצמו פגעו בו עשו לו הכאיבו לו הוא לא גדל ומתבגר עם השנים אלא תקוע אי שם בילדות עם זכרונות לא נעימים אכן לא נעים לראות את נאלי בוכה אבל הבחירה שלה לבוא לאח הגדול אף אחד לא הכריח אותה ומתוך הכרות דלה עם עצמה בוודאי ידעה שהיא תגיע למצבים פתטיים כאלה היא מרוכזת בעצמה ככה זה תקראו בכל הספרים אדם שכל הזמן עושים לו רע פוגעים בו הוא מרוכז בעצמו ותראו את השיחות שלה עם איציק חייבת לאמר מה שהיא חושבת למרות שמבקשים ממנה לא עכשיו היא חייבת לדבר להשמיע להיות היפת נפש הטובה שהיא לא מבינה מה רוצים ממנה תלותית באופן מחריד מחילה אבל זאת האמת שצריכה להשמע...

• תגובה מהירה
  • תשמעי הם מגיעים לתכנית כמובן בשביל הכסף יעל
  • 27/05/2015 08:52
  • צפיות78
וכן לעבור משהו,כל אחד בדרכו שלו,לא כולם שווים ודומים,זהו דרך העולם

• תגובה מהירה
  • o
  • אני מעדיפה רגישות מעל צביעות יעל
  • 27/05/2015 08:53
  • צפיות93
  • תגובה מהירה

מקרא סימנים