עוד דבר שחשוב לומר אף אחת ממי שציינת אינה ראויה ליחס הולם

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • עצומה נגד טל גלבוע שושנה
  • 12/09/2014 11:15
  • צפיות237
שלום לכולכם,
אני לא חברה בפורום האח הגדול ואינני נוהגת לכתוב טובקים.
צפיתי בשני הפרקים של האח הגדול חוזרים הביתה, נדהמתי מהזלזול, הרוע, הגסות והבהמיות של טל גלבוע וחבר מרעיה וזאת לאחר יציאתם מבית האח הגדול והכשרת השרץ ע"י אנשי האח הגדול.
האג'נדה של טל גלבוע לא רלוונטית לגבי זכייתה. זוהי תעודת עניות וחומר למחשבה ולחשבון נפש לנו כצבור צופי האח הגדול ובכלל. רובנו מטקבקים ולא מובילים שום מהלך כנגד הזכייה של אדם כטל גלבוע ונתינת במה לה וכשמותה כמו נופר , אורטל בן ושו"ת. אנו יודעים לצאת להפגין ולהעביר מחאות בפייסבוק כנגד עליית מחירי הקוט"ג והקפה.(חשוב מאוד.)לדעתי יש לארגן מחאה ציבורית כנגד האח הגדול שנתן במה לדיירים נלוזים וחסרי כל אנושיות והניסיונות לגמד ולתרץ את התנהגותם. בתוכניות כמו דיבור ישיר הללו ושבחו את טל גלבוע ואורטל בן דיין ללא שום התייחסות להתנהגותן. מה אתם אומרים?

• תגובה מהירה
  • o
  • תרימי את הכפפה! תפרסמי עצומה ונחתום בהמוננו!! גבי
  • 12/09/2014 11:28
  • צפיות155
  • תגובה מהירה
  • עצומה נגד טל גלבוע שושנה
  • 12/09/2014 14:33
  • צפיות143
אין לי חשבון בפייסבוק, לא אכפת לי שאחד הגולשים יפרסם עצומה בשמו. אני בטוחה שרבים חושבים כמוני ורוצים לעשות מעשה אך נמנעים מתוך חשיבה שפרסום עצומה לא תהיה לה השפעה. מחאה מהסוג של עצומה נגד תוכנית טלוויזיה שנותנת במה לביזוי והתעללות במשתתפים לדעתי כן יהיה לכך הד ציבורי. אנחנו חייבים זאת עבור לינור, מרטין, מיקי ואלדד. להעביר את המסר שמשתתפים מהסוג הבזוי של טל גלבוע ושו"ת אין להם מקום בתוכנית טלוויזיה שצופים בה בני נוער וגם ילדים. כהתחלה אפשר להחרים את המצעד למען בעלי החיים שטל גלבוע מתכונת לערוך ב-20.9.14 . אני לא נגד המצעד נהפוך הוא צריך לדאוג לרווחת בעלי החיים ולהטיל עונשי מאסר על מתעללים בבעלי חיים.( לא קשור לטבעונות). אני נגד מי שמוביל את המצעד וקורא לארגון " החזית לשחרור בעלי חיים." ארגוני טרור רצחניים משתמשים בשמות מהסוג הזה. אפשר היה לקרוא לארגון". אנשים למען בעלי החיים" או כל שם אחר. כלומר מי שדואג לבעלי החיים שידע תחילה מהי חמלה אנושית. אדם שמצהיר " כשנכנסתי לאח הגדול מתחתי קו על האנושות".

• תגובה מהירה
  • אשמח לעזרה מצד הגולשים שושנה
  • 12/09/2014 14:39
  • צפיות127
אין לי חשבון בפייסבוק, לא אכפת לי שאחד הגולשים יפרסם עצומה בשמו. אני בטוחה שרבים חושבים כמוני ורוצים לעשות מעשה אך נמנעים מתוך חשיבה שפרסום עצומה לא תהיה לה השפעה. מחאה מהסוג של עצומה נגד תוכנית טלוויזיה שנותנת במה לביזוי והתעללות במשתתפים לדעתי כן יהיה לכך הד ציבורי. אנחנו חייבים זאת עבור לינור, מרטין, מיקי ואלדד. להעביר את המסר שמשתתפים מהסוג הבזוי של טל גלבוע ושו"ת אין להם מקום בתוכנית טלוויזיה שצופים בה בני נוער וגם ילדים. כהתחלה אפשר להחרים את המצעד למען בעלי החיים שטל גלבוע מתכונת לערוך ב-20.9.14 . אני לא נגד המצעד נהפוך הוא צריך לדאוג לרווחת בעלי החיים ולהטיל עונשי מאסר על מתעללים בבעלי חיים.( לא קשור לטבעונות). אני נגד מי שמוביל את המצעד וקורא לארגון " החזית לשחרור בעלי חיים." ארגוני טרור רצחניים משתמשים בשמות מהסוג הזה. אפשר היה לקרוא לארגון". אנשים למען בעלי החיים" או כל שם אחר. כלומר מי שדואג לבעלי החיים שידע תחילה מהי חמלה אנושית. אדם שמצהיר " כשנכנסתי לאח הגדול מתחתי קו על האנושות".

• תגובה מהירה
  • פורסם בפייס תגובה, ותשובה
    מהיר
    מהיר
    מספר הודעות: 1,131
    ותק: 10 שנים ו-9 חודשים
  • 12/09/2014 18:02
  • צפיות132
תגובה מטיפש אחד שדעתו כדעת טל

עצומה נגד החמלה ובעד הרצח? עצומה נגד אהבה ובעד האגו? מה יש לכם אתם ממורמרים שהאגו הוא לא זה שניצח אלא החמלה?

תשובתי אליו

תודה אבל לא תודה אין צורך בהתייחסות מאנשים מקובעים שלא מצליחים להבחין בין טוב ורע, חומל אני עליך אתה שמצדיק את הרוע בהתגלמותו

• תגובה מהירה
  • o
  • כבר פורסם כאן שכל זמן שטל גלבוע נוכחת ומדברת באירוע כלשהו - לא באים גבי
  • 12/09/2014 21:53
  • צפיות118
  • תגובה מהירה
  • o
  • לכל הפורום-אנו נגיע רק לאירוע של לינור-מקווים שתארגן לכולם
  • 13/09/2014 22:11
  • צפיות137
  • תגובה מהירה
  • o
  • במקביל לכתוב מכתב תלונה נגד קשת בצירוף קלטות שלא שודרו במשדר המרכזי לכולם
  • 13/09/2014 22:13
  • צפיות166
  • תגובה מהירה
  • דעתי היא שמדובר בתוכנית רדודה ״דיבור ישיר״ שמשקפת רק ורק
    פולי
    פולי
    מספר הודעות: 1,371
    ותק: 9 שנים ו-8 חודשים
  • 12/09/2014 12:23
  • צפיות170
דעות מסוימות, עצם העובדה שמהללים ומשבחים התנהגויות פסולות בכל ראייה חברתית שהיא ראוי לגינוי.
גם ההתנהלות של ההפקה והאחים בתוכנית ראויה לבדיקה שכן אם יש מי מהם שמאשר תופעה של נידוי חברתי ויחס מזלזל כנראה שאמות המוסר וההגיון בריא לא קיימים אצלו.

האח הגדול עבר זמנו?
  • תגובה מהירה
  • o
  • אני שואלת את הפקת האח הגדול האם טל המודל שלכם שולה
  • 15/09/2014 18:27
  • צפיות111
  • תגובה מהירה
  • עוד דבר שחשוב לומר אף אחת ממי שציינת אינה ראויה ליחס הולם
    פולי
    פולי
    מספר הודעות: 1,371
    ותק: 9 שנים ו-8 חודשים
  • 12/09/2014 12:28
  • צפיות111
הן ברבריות חברתיות!!! כמה שלא אהבתי את ליהיא גרינר היא לפחות ידעה מתי לשתוק וחברתית היא התנהגה ומתנהגת רבה יותר טוב בהתייחס לזה שהיא באה מתרבות אחרת.

האח הגדול עבר זמנו?
  • תגובה מהירה
  • o
  • בהחלט-יש לצרף וללקט את כל קטעי הודיאו ולדרוש תגובה לכולם
  • 12/09/2014 12:41
  • צפיות141
  • תגובה מהירה
  • ההפקה מעודדת היתנהגות אגרסיבית ורוע שולה
  • 15/09/2014 18:19
  • צפיות113
אני שואלת את ההפקה האח הגדול האם
הרוע של טל והאגרסיביות והצביעות של נופר
זה המודל שלכם ככה הייתם רוצים שיתנהגו
לילדים שלכם זה המודל שלכם בושה וחרפה
אך הגנתם ועודדתם את החרם בושה

• תגובה מהירה
  • גם אני בעד העוצמה שרי
  • 13/09/2014 08:04
  • צפיות121
אני גם נגד טל גלבע לא יכול להיות שאפשר לאהוב אחת כמו טל ההפקה עשתה הכל שטל תיזכה כל העונה רק קיללה והתנהגה בגסות עם חבורת הרעים ואת אלדד אהבו יותר מחצי מדינה משהוא לא בסדר בהצלחה הרסו לנו את העונה עם זה ניצחון שקר מכור חבל על הכסף צריך להחליף את כל הצוות של ההפקה

• תגובה מהירה
  • כל הכבוד על היוזמה שרי
  • 13/09/2014 08:08
  • צפיות116
אני בעד להחליף את כל ההפקה של האח הגדול זה ממש גניבה מאנשים עם זה מכור בהצלחה

• תגובה מהירה

מקרא סימנים
  • הוספת תגובה הוספת תגובה
  • הודעה חדשה
  • הודעה עם תוכן
  • o הודעה ללא תוכן
  • תמונה מצורפת תמונה