שלום אתה רואה ערוץ 26 ? במי הוא תומך?

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • הצבעה לשם ברטה
  • 21/02/2017 08:44
  • צפיות336
חברה השתגעתם צריך להצביע רק לשם נכון יש לו דעות פוליטיות שלא כל אחד נעים לו לשמוע אבל זאת זכותו ואדון אביחי מדבר בלי הפסקה נגד אשכנזים מאיים על אנשים זה בסדר שם בחור חכם נבון וזה כניראה מפריע להרבה אנשים שאין להם הרבה שכל בראש צריך להעיף מהר את דן הסמרטוט או את אורנה הדתיה החסודה המכוערת והסכסכנית חברה להצביע עבור אדם אמיתי ואני לא מבינה איך אנשים מצביעים עבור אביחי אדם בוטה שמנצל את נכותו שיהיה בריא לא יותר מזה חברה להצביע רק לשם שם שם

• תגובה מהירה
  • שם עליזה
  • 21/02/2017 08:51
  • צפיות134
בוקרטוב צריך לפרק את החבורה רק לשם או אורנה או דן הביתה

• תגובה מהירה
  • החבורת זבל האמיתית... קורל
  • 21/02/2017 09:11
  • צפיות160
החבורה שמהר צריכה להתפרק זו חבורת שני ,
שני רק מתסיסה ומסיתה את הבית ובנוסף מחביאה וגונבת אוכל מתי שרק אפשר

שם ,מגיע משלוח מיד מתנפל ולוקח את המצתים ולא אחד או שנים אלא את כולם ואיך
הוא אמר ? שרון שיתחנן אלי למצית...
ולא שהיריקות שלו כמו בהמה ממש מוסיפות חן זה מגעיל ,ליד חברה שלו או בבית הוא גם יורק ככה?

אנדל שההתבכיינות שלו שרק בגלל שהוא אתיופי הוא מסכן שנרחם עליו? הוא עצמו סיפר שהוא תמיד היה עבריין פרץ לרכב היה מסתובב עם עם נוער עבריין אז יאללה...

• תגובה מהירה
  • צודקת,שני קיבלה תגבורת,לכן החבורה הזו צריכה נינה
  • 21/02/2017 11:13
  • צפיות115
להתדלדל ויפה שעה אחת קודם. אין בעוכר הזה שום דבר,עלוקה שנדבקת לעדן,לא יכול לזוז בלעדיה,נותנת לו ביטחון,והוא יורק את דיעותיו רק שיש מכוחותיו על ידו. את אינדל צריך כבר היה להעיף מזמן,מטריד,מגעיל,מנבל פיו, זה הייצוג של העדה שלו? מפחיד.

• תגובה מהירה
  • שם הנגרר קורל
  • 21/02/2017 08:57
  • צפיות124
ברטה תישני על האף שם לא כזה מלאך

• תגובה מהירה
  • תגובה לקורל ברטה
  • 21/02/2017 16:48
  • צפיות73
בהשוואה לדן הסמרטוט ואורנה הדתיה החסודה ואביחי איש הרע שמנצל את נכותו אדם רע שם מלאך תשחבי לפני שאת מדברת

• תגובה מהירה
  • o
  • כמה רוע בשניים וחצי משפטים.... חני
  • 21/02/2017 17:02
  • צפיות82
  • תגובה מהירה
  • ברטה 2424
  • 21/02/2017 09:04
  • צפיות158
אבל השיחות של שם לא מגיעות לשום מקום חוץ מפלוצים ועוד דברים מגעילים שהילדים שלנו צופים בהם לעומת זאת אביחי ואורנה יש בהם דברים יפים שנעימים לאוזן

• תגובה מהירה
  • 2424 איבט
  • 21/02/2017 11:53
  • צפיות109
מה אורנה ואביחי מלמדים אותנו איך לזלזל בבני האדם לפחות שם מלמד אותנו לקבל ולכבד כל אדם באשר הוא לא משנה באמונה בהגבלה העיקר אדם טוב וזה מריך ללמוד

• תגובה מהירה
  • תסתכלי לעצמך היטב בעינייים ואז תאמרי את מה שכתבת חני
  • 21/02/2017 12:55
  • צפיות103
שם אגואיסט שגונב ומסתיר אוכל, מקלל ומאחל סרטן לדיירים, יורק בלי סוף באופן שלא מכבד אף אחד, מרכל כל הזמן ועוד ועוד, אז תתקדמי👈👈👈

• תגובה מהירה
  • o
  • רק שם אסתי
  • 21/02/2017 10:37
  • צפיות82
  • תגובה מהירה
  • o
  • בוודאי ברטה, נצביע להדחתו של שם👈👈👈 חני
  • 21/02/2017 12:56
  • צפיות115
  • תגובה מהירה
  • שם א.ב
  • 21/02/2017 14:46
  • צפיות68
שם ומקורוביו הביתה נטלים ומבזים ומרכלים ללא הפסקה.
הבאה בתור שני אנדל עדן והחדשות ...

• תגובה מהירה
  • שם כמו עלוקה,חי על חשבון אחרים-חי על חשבון נינה
  • 21/02/2017 15:17
  • צפיות98
החברה שלו,שמקורבת להפקה,העיד שהמקצוע שלו זה לא בדיוק מקצוע,באח הגדול בא לקייטנה חי על חשבון ההפקה שכמובן משלמת לו שכר לא רע, מסתתר מאחרי החברים הדבילים שלו,בכל ריב הם נמצאים יחד איתו כדי לתת לו גב,לא מסוגל להתמודד עם שום דבר בחייו.במחשבה שניה טוב שלא גוייס לצבא ולא עשה שירות למדינה,הוא היה עושה רק נזק מבפנים,אז טוב שנשאר בחוץ. והיום נקווה שיעוף החוצה מחיינו לנצח.

• תגובה מהירה
  • שם שלום
  • 21/02/2017 17:48
  • צפיות75
אני לא מסכים עם הדעות של שם אבל... ויש אבל.. מכל הדיירים בבית שם הכי הומני, עוזר, טוב, מבין, תומך, ישר, אמיתי, חבר , ואני מאוד אוהבת את המידות הטובות שלו! בכל אדם יש פלוסים ומינוסים! שאר הדיירים ממש לא יותר טובים מימנו ואף צבועים, מדברים לשון הרע, מזויפים, שקרנים כדוגמאת אורנה ואביחי אנשים שמתחזים לדתיים ועושים הכל לבזות את הדת ואלוקים! זה טוב?? ממש לא! אני בתור ימני מאמין בוחר בשם על מידותיו על כנותו ועל חברותו ובטוחה גם שהוא לא שונא את המדינה אלא יש לו ביקורות על דברים! למי לא!? שם מבחינתי ראוי ביותר לפחות להגיע לגמר הגדול! ונשבעת שאין לי קשר לא חברי ולא משפחתי אליו רק צופה בו ונהנית מאופיו!

• תגובה מהירה
  • o
  • אתה טרנס במקרה רושם בלשון נקבה וזכר
    מור מור
    מור מור
    שם: מור
    מספר הודעות: 9,694
    ותק: 10 שנים ו-8 חודשים
  • 21/02/2017 19:22
  • צפיות79
  • תגובה מהירה
  • אביחי לדן ואורנה אם תלכו ישארו לי רק אויבים וידאו מצורף
    מור מור
    מור מור
    שם: מור
    מספר הודעות: 9,694
    ותק: 10 שנים ו-8 חודשים
  • 21/02/2017 19:28
  • צפיות68

• תגובה מהירה
  • שלום אתה רואה ערוץ 26 ? במי הוא תומך? נינה
  • 21/02/2017 19:30
  • צפיות88
למי הוא עוזר? אמיתי? מתחשב? במי בדיוק? רק בצרכים שלו,בחברים הסתומים שלו שכולם שם דבוקים בדבק מגע אחד לשני,מרכלים ממציאים שמות גנאי וכינויים למינהם.
אדם שאומר בריש גלי שחיילי צהל רוצחים,אין לו מקום במדינה הזו. הבנים שלי שרתו בצבא, בני נכה צהל שנפצע מאש חבריו באימון בדרום,ורצה להמשיך לשרת גם אחרי הפציעה,אבל שוחרר.
יבוא הכלומניק הזה, עוכר ישראל ויגיד שבני רוצח? על דבר כזה הוא צריך לשבת בכלא,הכלום ןהאפס הזה,ואני כל הזמן אצא נגד כל מה שהוא אומר ועושה בבית האח עד שהוא יצא מחיינו,מקווה היום.

• תגובה מהירה
  • o
  • חס וחלילה - רק לא לשם- תביטו בת.ז שלו -שונא אדם לדני - ליעד
  • 21/02/2017 19:26
  • צפיות80
  • תגובה מהירה

מקרא סימנים
  • הוספת תגובה הוספת תגובה
  • הודעה חדשה
  • הודעה עם תוכן
  • o הודעה ללא תוכן
  • תמונה מצורפת תמונה