מעיין צבועה ומזויפת

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • אעין אולי בורה אבל אשפית ביחסי אנוש! אלון
  • 24/01/2017 00:35
  • צפיות223
היא לרב שותקת ממקום של שליטה ואיפוק והקפדה מכוונת לא "להתלכלך", לא להקים עליה "אויבים", להיות בסדר עם כולם. מכיוון שלא מלכלכת מאחורי הגב, גם בבית וגם הצופים רואים בה חתלתול תמים וממתוק, וסולחים לה על אי נקיטת עמדה (גם כשיושבת ושומעת איך חבריה "חותכים" את שני ללא רחם) . איך כולם יושבים ומטנפים על חברה שלה והיא שותקת. בשביל עצמה. טוב לה לצאת ככה . היכולת שלה להתמודד עם האירועים מעידה על חוסן, לא מושפעת, לא מעורבת רגשית, וגם כשניכר חוסר בטחון, בנושאים שהיא יודעת שאינה שולטת בהם, הדבר רק מצביע על מודעות עצמית גבוהה . על מעיין נכתב "סייג לחכמה שתיקה".
עם חברות כאלה מי צריך אויבות!
אני מקווה ששני תגלה עוד בבית האח שגם מעיין הערסית בגדה בה.

• תגובה מהירה
  • o
  • מעיין צבועה ומזויפת
    מור מור
    מור מור
    שם: מור
    מספר הודעות: 9,694
    ותק: 10 שנים ו-8 חודשים
  • 24/01/2017 00:39
  • צפיות81
  • תגובה מהירה
  • פוסט מרגש על עדן של חברה טובה שלה תמונה מצורפת
    מור מור
    מור מור
    שם: מור
    מספר הודעות: 9,694
    ותק: 10 שנים ו-8 חודשים
  • 24/01/2017 00:40
  • צפיות160
יומולדת 21. לא יאומן
אין יותר 14 אין 16 ולא יחזור לעולם ה18.
איזה שנים יפות, קשות, מקולללות, ניסיוניות, נוצצות, ארורות, ומדהימות עברנו ביחד, מודה לך על כל דקה ודקה מהן.
21 שנים שאני חיה ולא פגשתי בן אדם עם נשמה כל כך יפה, ואין יום שעובר בלי שאני מודה על זה שאת חלק מהחיים שלי. מודה לאלוהים שנתן לי אותך. ושהחברות הזו היא מה שהיא, לא משנה עם מי או מתי, תמיד היא נשארה חזקה ואימתנה, שום תקופה לא הביסה אותה. גדלנו ביחד. את כל העולם הזה קיבלנו ביחד. אין את זה להרבה אנשים וזה כל כך מיוחד. אני ברת מזל שיש לי אותך, קרן אור קטנה שלא מפסיקה לזרוח גם אם אין לך בעצמך כוחות להאיר, את לא נותנת לזה להשפיע אף פעם! זה מדהים אותי כל פעם מחדש, האור שלך הוא ניצחי והוא מחמם את כל מי שסובב אותך, את תמיד היית החברה הכי טובה, האחת שנותנת הרגשה של בית, שמסתכלת על הצד של האחר בכל מצב, שמצליחה להעלות חיוכים גדולים גם בעיניים מלאות דמעות, שמבינה קצת יותר מכולם, עם נקודת מבט כל כך יפה על העולם. בחורה שעברה כל כך הרבה דברים שלא יעלו על הדעת, דברים שאנשים בגיל 40 לא היו מצליחים להתמודד איתם, ילדה בת 17 כבר יכלה לעשות להם בית ספר, יפה שלי כמה שאני גאה בך, את הולכת לכבוש עולמות!

פוסט מרגש על עדן של חברה טובה שלה
  • תגובה מהירה
  • o
  • חבל איבט
  • 25/01/2017 16:00
  • צפיות59
  • תגובה מהירה

מקרא סימנים
  • הוספת תגובה הוספת תגובה
  • הודעה חדשה