הכתבה במעריב: האח הגדול": עונה משעממת עם דיירים עייפים, חיוורים, מהוססים ועילגים

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • הכתבה במעריב: האח הגדול": עונה משעממת עם דיירים עייפים, חיוורים, מהוססים ועילגים תמונה מצורפת
    ליעד
    ליעד
    מספר הודעות: 16,777
    ותק: 10 שנים ו-11 חודשים
  • 21/05/2018 16:20
  • צפיות120
קראתי ולא הרמתי גבה, כולנו כבר נוכחנו בשלב מוקדם מידי בעייתיות שמביאה איתה העונה הנוכחית.
מסכימה לגמרי שנתקענו בעונת "גן האח הגדול נפתח" או במקרה שלנו האחות הגדולה שאליה דרך אגב די התרגלתי, אפילו לצורה המחודשת של הבית ולהחבאת המעשנים בתוך תא אפל אפשר גם לנסות ולהתרגל, אבל לדיירי הבית ?? ממש לא.

הדיירים שאומנם לכל אחד "צבע" משלו לא מסוגלים להרים ביחד משהו מספיק מעניין,
הנשים שמצהירות השכם וערב על החוזק ועמידה על שלהן מביאות לנו בלי להתבייש את החולשה במיטבה: תלותיות חוסר יכולת לקבל לא כתשובה, חוסר יכולת לעמוד על עקרונות הזהות שלך, חוסר היכולת לראות מעבר ל"אני" גוף ונפש שלהן שזה דבר משותף לכל הנשים בבית!!!
נראה שרוב נושאי השיחה ממוצים למראה חיצוני, ילדים משפחה ואוכל ו"אני סובלת...."

הגברים בבית במצב טוב יותר מהנשים, יש פוטנציאל לחלקם, יש גברים מעניינים רק צריך את הטריגר הנכון כדי לפתח את העניין. לצערנו אני לא רואה שזה קורה לא בינהם ולא ביחס לשאר הדיירים.

http://www.maariv.co.il/culture/tv/Article-639007
מתוך הכתבה: "רוב הדיירים בנאליים, חסרי מעוף, נטולי חוש הומור, (אלא אם כן ההתעקשות של אורלי להגיד "למבדה" במקום "בנדנה", זה קומדיה דל-ארטה), כבדים בהתנהלותם הכללית (ולא רק בהילוכם בתוך החללית), ואם מישהו לא יעיר אותם באיזושהי סטירת לחי אינטלקטואלית מצלצלת, מחכה לנו עונה של חילופי זפטות מילוליות בסגנון גן ילדים. הוויכוחים בין איריס ותמי שמתכתשות כמו תרנגולות על דברים טריוויאלים ולא חשובים, מרמזים על עונה של נשים בכייניות ותלותיות שכל עולמן חרב עליהן בגלל גבר שבקושי הספיקו להכיר אחרי 10 ימים בלבד, ועונה של גברים חסרי אונים שלא יודעים איך להתמודד עם כל הרגישות הפמיניסטית המוגזמת."

למישהו יש מושג מי זאת איריס שמוזכרת בכתבה?

הכתבה במעריב: האח הגדול": עונה משעממת עם דיירים עייפים, חיוורים, מהוססים ועילגים
נערך ע"י ליעד 21/05/2018 18:10
2022
  • תגובה מהירה
  • לליעד - תודה רבה על הקישור לכתבה נילי
  • 21/05/2018 16:41
  • צפיות29
כתבה מעניינת מאוד ומאוד נכונה,
גם אני לא הצלחתי להבין מי זאת איריס

• תגובה מהירה
  • :) לרגע חשבתי שהחום השפיע עלי לרעה
    ליעד
    ליעד