רק שני . האישיות היחידה , .כל היתר נבובים לידה

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • o
  • רק שני . האישיות היחידה , .כל היתר נבובים לידה ג'לי
  • 28/03/2017 15:00
  • צפיות69
  • תגובה מהירה
  • o
  • נכון ומדויק rn
  • 28/03/2017 15:29
  • צפיות40
  • תגובה מהירה
  • o
  • אביחי אין כמוך חכם נבון מצליח ובהצלחה כה לי שלוה
  • 28/03/2017 15:35
  • צפיות27
  • תגובה מהירה
  • o
  • רק שני השנונה והישרה! יעל
  • 28/03/2017 16:00
  • צפיות49
  • תגובה מהירה
  • נו באמת ניסיונות אחרונים בחייאת נתנאל
  • 28/03/2017 17:40
  • צפיות34
אין לי בעיה איתה אבל בנינו היא לא מגיעה לקרסוליים של מעיין עם הרגש שלה לא ליצר הישרדות של אביחי אין בה את היכולת לחייך ולמשוך הלאה גם כשקשה כמו חמימו היא לא מעניינת כשרון למרות שהיא מלומדת לידו היא בעצמה חשה צורך ריאשוני להתנצל כי הוא בא עם ידע פוליטי שאין לה ,,,,,,,היא לא מייצגת שום מיגדר או שום עמדה כל שהיא זולת סלידה כרונית ממוסיקה מיזרחית ,השתלחיות חסרות רסן התפוצצויות נפשיות קהל עם ועדה ורק מרגע שכניראה התחילה טיפול התחילה להרגע ,,,,,הבחורה חייבת עזרה הבחורה הייתה מול עם שלם במצבים לא הגיוניים בעליל בהם לא יכלה להבחין בין רע לטוכ אני זוכר את הצחוק לאיד החולני שלה ואני חושב לעצמי כמה היא תיפול נמוך בחוץ ,,,,,אבק כוכבים והפעם יעלם מהר כי היא עדיין ילדה כועסת ,,,,,,אני אוהב את שני של הזמן האחרון ואני מקווה שתמשיך ככה
הבחורה אינטלגנטית היסטרי אבל אבודה , כועזסת על העולם שונאת ניטפלת עוקצת יהירה ועוד דברים שיצאו ממנה לא עשו לה טוב ,אסור לה לזכות ,,,,,היא תלך לגמרי לאיבוד ,צריך לתת לה ים אהבה וחם ואני מקווה שעומר יהיה שמה עבורה היא עושה לה טוב ,,,,,באמת היא ילדה מבוהלת ,אני מאחל ויודע שזה אפשרי שיהיה לה אושר ושמחה ואהבה ובריאות מגיע לכל אדם אושר ושלעולם לא תחזור להיות שני העצבנית הקצרה הממורמרת הכועסת והמרכלת היא פשוט ממש נחמדה ושובה לב בימים האחרונים מי יתן ויצליח לה ,,,,,אבל חבל הפרס בעייני או חמימו או אביחי ומוכן להתפשר על מעיין ,,,,,אבל שני זכתה בעיייני ממזמן ,,,,,,תראו איזה פרח היא נהייתה ,כל הכבוד

• תגובה מהירה

מקרא סימנים
  • הוספת תגובה הוספת תגובה
  • הודעה חדשה
  • הודעה עם תוכן
  • o הודעה ללא תוכן
  • תמונה מצורפת תמונה
  • וידאו מצורף וידאו

כללי הפורומים של ישראמדיה