סקר חי עכשיו בפייסבוק: מי הזוכה הגדול?

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • סקר חי עכשיו בפייסבוק: מי הזוכה הגדול? וידאו מצורף
    IsraMedia
    IsraMedia
    מספר הודעות: 4,727
    ותק: 17 שנים ו-4 חודשים
  • 27/03/2017 21:26
  • צפיות398

• תגובה מהירה
  • הרבה דברים נסתרים מעינינו
    motke
    motke
    מספר הודעות: 167
    ותק: 7 שנים וחודש
  • 27/03/2017 22:26
  • צפיות129
עסקינן בספקולציות

נערך ע"י motke 27/03/2017 22:33
  • תגובה מהירה
  • רוצה להוסיף משהו בנוגע לחמימו אלון
  • 27/03/2017 23:58
  • צפיות93
חמימו לא טמבל בכלל כמו שעושים ממנו.
וטוב לב? איזה טוב לב יש בו? עשרות פעמים במהלך השהות שלו בבית הוא היה צורח ושר בקולי קולות בכוונה תחילה כששני הייתה נכנסת לחדר או יוצאת לחצר.
להמון אנשים זה היה נראה תמים, שהוא נשמה טובה, רק בא לו לשיר... ממש לא.
הקטע הכי זכור לי היה כשהעניים היו צריכים להיות בתוך הקרטונים וחמימו בכוונה עמד מעל הקרטון של שני וצרח בקולי קולות בעידודו של אביחי. איזה טוב לב יש פה בדיוק?

הבנאדם גם העמיד אותה מתחילת העונה מבלי שהיא עשתה לו שום דבר משמעותי. מה היא עשתה לו כבר? היא אשכנזייה, שמאלנית, לא ממש אוהבת מוזיקה מזרחית, צפון תל אביבית צמחונית וחכמה. מבאס שזק לא הכריח אותו להגיד את כל הדברים האלה כשהוא היה מעמיד להדחות. כי אלה בדיוק הסיבות בגללן הוא העמיד את שני פעם אחר פעם והיה עקבי.

אם שני הייתה מעמידה אותו להדחה אנשים היו משתגעים ברשת וכותבים על כמה שהיא גזענית. אבל היא עשתה בדיוק להפך, ניסתה לקבל אותו ולא רצתה לכבות אותו, לפעמים צעקה עליו כי כמה אפשר לקום בבוקר ולשמוע צעקות בלי הפסקה(הוא צריך להגיד תודה, כי יש גרועים ממנה ואנשים פחות סבלניים ממנה שכבר ממזמן היו יורדים לרמות נמוכות מולו.), אבל בכללי הוא לא הפריע לה,אפילו הצחיק אותה.

אז אני לא מבין מה כלכך מגיע לו? הוא סבל במהלך השהות בבית? לא. הוא עבר תהליך משמעותי בבית? לא. אז אני לא רואה סיבה לזכייה שלו חוץ מזה שאם שרון אביחי או מעיין ישבו איתו אחרונים על הספה כי פה הוא באמת עדיף עליהם.

בכל מקרה, שני כבר זכתה. היא הגיעה לגמר בפרצוף של 3 הגברים שהיו הכי עקביים לגביה בבית. עכשיו רק נותר לה לזכות בצ'ופר... אני בספק אם זה יקרה כן? אבל אם זה יקרה זה יהיה נחמד
ובשבילי היא המנצחת הגדולה ביותר מאז שפרה. ניצחון הצדק והמוסר על הכלום ועל השום דבר שמציף אותנו בוקר וערב...

• תגובה מהירה
  • אלון שושי
  • 28/03/2017 00:22
  • צפיות73
כמה שאתה צודק חמימו לא על כך נאיבי כמו שרצו שהוא יראה ראשית הוא בחור בלי ידע בלי השכלה מינימלית משך כל התקופה אפילו לא פעם אחת ראינו אותו משתתף בשיחה רצינית אחת לכן בשביל להתבלט כל הזמן הוא שר עף על פי שהוא ממש לא יודע לשיר ועם לא לשיר אז צועק על הזמן אפילו אי אפשר לקרוא לו ליצן כי הוא ממש לא מצחיק הדבר היחיד שהוא יזכר זה הצעקות השירה שלא שירה הדיבור הלא מובן .ועל כן לא מגיעה לו לזכות לדעתי היחידה שכן מגיעה לה לזכות היא שני נכון שגם היא לא מושלמת אבל מכל החבורה היא הרע במעוטו.

• תגובה מהירה
  • o
  • אביחי הזוכה לא העזור אמן יעל י זוכה יש רק אחת והוא אביחי אמן ואמן
  • 28/03/2017 00:37
  • צפיות66
  • תגובה מהירה
  • o
  • אביחי האדם הכי דוחה שהיה קיים מכל עונות האח הגדול צופה
  • 28/03/2017 02:56
  • צפיות36
  • תגובה מהירה
  • o
  • שני את הזוכה של עונה 8 ובגדול !!!!!! צופה
  • 28/03/2017 02:58
  • צפיות50
  • תגובה מהירה
  • o
  • שני עשתה את העונה מעניינת בלעדיה היה בית אבות ומשעמם צופה
  • 28/03/2017 03:00
  • צפיות52
  • תגובה מהירה
  • פירוש השם שני הוא אבן יקרה אז שני את יקרה להרבה צופים צופה
  • 28/03/2017 03:04
  • צפיות58
ולכן הרבה צופים החליטו להצביע לך ואת הזוכה לעונה 8 !!! ושיתפוצצו כל הקנאים !!!

• תגובה מהירה
  • שניקי שמעון
  • 28/03/2017 08:23
  • צפיות44
חשבתי עד לא מזמן לסמס לחמימו אבל בשבוע האחרון החלטתי לעזור בכל הכח לשני.
תכלס עם כל הדעות הימניות שלי היא הכ

• תגובה מהירה
  • לשמעון גם אני חשבתי שחמימו אבל לאחר מחשבה יעל
  • 28/03/2017 08:43
  • צפיות65
ראיתי שממש לא עשה כלום הבחור הזה .רק כאב אוזניים עשה לי שיהיה בריא.שני עשתה בגדול את העונה.אז מהפך אני בעד שני מס' 5 חמסה חמסה

• תגובה מהירה

מקרא סימנים
  • הוספת תגובה הוספת תגובה
  • הודעה חדשה
  • הודעה עם תוכן
  • o הודעה ללא תוכן
  • תמונה מצורפת תמונה
  • וידאו מצורף וידאו

כללי הפורומים של ישראמדיה