איך אביחי התהפך ברגע שהבין שהוא בגמר

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • איך אביחי התהפך ברגע שהבין שהוא בגמר פאתטים
  • 27/03/2017 00:08
  • צפיות292
מעיין בוכה כי חשבה שהיא מודחת והוא אפילו לא מחבק אותה לא יפה שלי ולא חיים שלי כלום מי שמחבקת היא רק שני הזיוף יוצא לאור

• תגובה מהירה
  • אביחי מאוכזב שמעיין חזרה עכשיו זה יפגע לו בקולות שלו זה יתחלק ל2 צופה
  • 27/03/2017 00:14
  • צפיות112
והוא יודע שלא יהיה לו סיכוי לזכות.
ואם מעיין היתה מודחת היתה עם כל המצביעים שלה מצביעים לאביחי + מצביעי אביחי ואז הוא היה רגוע שיש לו עוד סיכוי לזכות . אז הבנתם נכון אביחי יהיה המודח הרביעי אחרי מעיין בגמר בעזרת השם.

• תגובה מהירה
  • אביחי הדס
  • 27/03/2017 00:16
  • צפיות104
שטויות אביחי זה לא דן

• תגובה מהירה
  • זה נכון מאוד. מבחינת אביחי מעיין כרטיס לגמר, ועכשיו
    Joren
    Joren
    מספר הודעות: 428
    ותק: 7 שנים וחודשיים
  • 27/03/2017 00:18
  • צפיות108
פוחד שתיקח לו את הדירה

• תגובה מהירה
  • בדיוק מעיין יוצאת ראשונה ואז אביחי הנוכל זה שהוא בגמר דני
  • 27/03/2017 00:17
  • צפיות117
לא אומר כלום הוא יצא רביעי

• תגובה מהירה
  • גמר האח הגדול יעקב
  • 27/03/2017 00:26
  • צפיות97
בשלב זה נגמרו החברויות כל אחד רוצה לזכות בדירה ,וזה לגיטימי .כל אחד היה מתנהג בצורה כזאת

• תגובה מהירה
  • אביחי אלון
  • 27/03/2017 01:43
  • צפיות77
כמו שאני רואה את זה, יש פה בחור שקיבל את מר גורלו וזה מר
אין סוף , לא שיש לי מיידע אבל רק מהסתכלות מרחוק בלי הרבה עזרה והדרכה נפשית. אני עבדתי עם עיוורים חלקם חולים במחלה של אביחי. הרבה עזרה נפשית לוחצת, הרבה הדרכה וכיוון מעובדים סוציאליים והרבה כיוון מאנשים מקצועיים. המטרה איתם תמיד הייתה לנתב את האנשים לכיוון חיובי, לחשיבה חיובית, למוסריות גבוהה ולאופטימיות. אצל אביחי הדברים לא נותבו או לא נותבו נכון והוא פיתח המון אגרסיה, מרירות, חשדנות וזעם כלפי הסביבה. זאת חבילה קשה מאוד המחלה שלו לבחור כל כך צעיר וההתמודדות היא נוראית, ואיכשהו הדרך היחידה שהוא פיתח לחיות עם זה הייתה כנראה מניפולציות, מניפולציות ועוד מניפולציות. כשמשהוא מאיים על מה ששייך לו הוא מאבד כיוון וקור רוח ונהייה שוב ילד אגרסיבי שמאבד שליטה. אני לא פסיכולוג ואני מנסה להבין בדיוק כמוך אבל מכיוון שיש לי ניסיון בעבודה עם עיוורים זו התאוריה שלי. ליבי ליבי על הבחור ואני מקווה שהוא יכנס לטיפול מסיבי וחיובי אחרי התכנית אולי אפילו עם המשפחה המגוננת שיש לה אולי חלק במה שנהיה ממנו ואני לא אומרת את זה באופן שלילי
בין שני לאביחי, ובפייט הזה שני מנצחת בגדול.

• תגובה מהירה
  • אלון. גם אני עבדתי עם עיוורים במשך מספר שנים טובות
    Joren
    Joren
    מספר הודעות: 428
    ותק: 7 שנים וחודשיים
  • 27/03/2017 02:14
  • צפיות68
ואני חייבת לציין שלי נשאר רושם טוב על האנשים האלו.
חלקם היו עיוורים מלידה, וחלקם עקב כל מיני דברים אחרים.
אני מאוד אהבתי להיות בחברתם ולא ראיתי רוע כמו של אביחי יוצא מהם, מי שמכיר את בית חינוך לעיוורים בירושלים בטח מכיר שיש שם המון אנשים עם הבעייה הזו.
לכן אני לא מתביישת לומר שגם אם קורה לך משהו בחיים שהשאיר את האדם עם נכות כל שהיא, עדיין זה לא נותן לך לגיטימציה להתאכזר לאחרים, ואם יוצא ממך רוע זה רק אומר שאתה כזה וכעת יש לך את מה להאשים בהתנהגות.
כל שנות עבודתי עבדתי אם אנשים עם מוגבלויות והכרתי את כל הסוגים והמינים, יש ויש. אבל מי שמגיע לבית האח הגדול ושם דואג להפגין את הרוע שבו, שלא יצפה שיפרגנו לו שבגלל המיגבלה מגיע לו הכל.

• תגובה מהירה
  • כל מילה בסלע, אביחי מפגין את אופיו אסתר
  • 27/03/2017 20:50
  • צפיות27
אדם שמקבל את המגבלה שלו ושלם אתה יודע להמשיך בחייו, הוא ממשיך בחייו, אבל לאביחי אופי קשה ודעות מאוד נחרצות על כל נושא, והדת מאוד לא מגמישה ובנוסף לא קיבל עליו את מחלתו, הוא עדיין נלחם ומוצי את קיצפו על כולם,

• תגובה מהירה
  • זו גם הוכחה שהאינטיליגנציה שלו לא מספיק גבוהה שירה
  • 27/03/2017 10:48
  • צפיות51
כדי להתמודד עם החיים. לדעתי טוב יעשה אם יצא מבית האח ויחפש את המספר של אורנה. את ואקום שישאר אצלה מכל האשליות על קמפיינים ופרסום ימלא אביחי עם זכרונות מהשלושה חודשים הכי מפורסים ו"כוכביים" שיהיו לה אי פעם בחיים.

• תגובה מהירה
  • אביחי של העם רננה
  • 27/03/2017 12:20
  • צפיות53
יש אנשים שניכנסים לחיינו ועוזבים במהירות.

יש אנשים אחרי זכייתם בבית האח,
משאירים טביעות אצבעות על הלבבות.
אביחי. ניכנסת ללב האומה.
אתה נושא את דגל הניצחון בתבונה.
ניצחת !
אתה הזוכה בבית האח.

• תגובה מהירה
  • אתה בן או בת זה נמאס כבר
    מור מור
    מור מור
    שם: מור
    מספר הודעות: 9,694
    ותק: 10 שנים ו-9 חודשים
  • 27/03/2017 13:19
  • צפיות36
כותב בלשון נקבה וזכר

• תגובה מהירה
  • o
  • צופה את טועה, לאביחי מסמסים תומכי אביחי בלבד. רננה
  • 27/03/2017 03:14
  • צפיות56
  • תגובה מהירה
  • רננה עם זה רק תומכי אביחי אז הפרס לא שלו מצטערת צופה
  • 27/03/2017 09:58
  • צפיות50
לומר לך לפי ההתנהגות של אביחי הוא לא צבר הרבה אוהדים ואת התוצאה נראה יום שלישי מקום רביעי מקסימום.

• תגובה מהירה
  • לאביחי אין בו כלום ושום דבר טוב שמגיע לו לזכות ראינו צופה
  • 27/03/2017 10:17
  • צפיות49
זאת לאורך כל העונה את ההתנהלות שלו ממש מגעילה ודוחה ואל תשכחו שהוא מהמר שמסוכן לתת לו את הפרס שבטח אחרי יום כבר יפסיד אותו בפוקר אז צופים תעשו חושבים ותצביעו בהתאם.

• תגובה מהירה
  • דווקא לדעתי זה מגניב שהוא שחקן פוקר שירה
  • 27/03/2017 10:50
  • צפיות50
נקודת אור באישיות החשוכה (תרתי משמע).

• תגובה מהירה
  • אביחי. רננה
  • 27/03/2017 12:29
  • צפיות52
בכל העונה בבית האח
קמו "עליך " אנשים כדי להשמידך.
רצח אופי עשו לך.
אך הקדוש ברוך הוא
הצילך מפיותיהם,
ומרוע לבבם.
הראת לכ ו ל ם
שאתה לא לבד בעולם.
איתך קהל רב של תומכים.
כולם בעלי רמה. לא סתם אנשים.
שאותך בסימוסים מחזקים.
אתה המנצח!

הניצחון שלך אביחי,
מלא אור ואהבה.
תודה לך, מכל האומה.

• תגובה מהירה
  • רננה שושי
  • 27/03/2017 16:41
  • צפיות41
אפשר לדעת מה הקירבה שלך לאביחי כי לא יתכן שאת כל הזמן מהללת אותו לא פעם אחת קראתי שאת כותבת משהו על ההתנהגות הגועלית שלו האם גם את היית רוצה שבן הזוג שלך יפליץ ועוד יתגאה בזה לא איכפת לו מאף אחד אחר ולא די בזה הוא עוד צוחק את הצחוק המזלזל כי שזו בדיחה, אני גם מאשימה את הדיירים הסתומים שלו העירו לו מלתחילה ושמו אותו במקום גועל נפש.

• תגובה מהירה
  • רננה, רננה, את מעלה את אביחי לדרגת קדוש!! דנה א.
  • 27/03/2017 18:16
  • צפיות48
תודה מכל האומה? דברי בשם עצמך...ובעניין רצח האופי, הוא עשה הכל לבד, לא התאמצנו.....

• תגובה מהירה
  • חחחח רחלי
  • 27/03/2017 18:23
  • צפיות31
אני מחוץ לאומה אם ככה

• תגובה מהירה
  • החשבוניות על המסוקים שאביחי שילם מפורסמות שלום
  • 27/03/2017 18:39
  • צפיות49
אביחי הגיע לאח הגדול כאסטרטג ברמות...צפה בכל העונות והחל.
היום שהתהפך על שני על לא עוול בכפה וניסה להסית את כל הבית נגדה זו הייתה ההוכחה לכך שהוא בנאדם חלאה ושום מגבלה לא נותנת לגיטימציה להתנהגות כזו.
בודד אותה...ריכל ללא הרף מאחורי גבה...קילל ואיחל לשני מוות ועוד כמה דברים איומים...בחור מגלומן שעף על עצמו. הבחור הניע את הנידוי נגד שני....בחור רע ורשע.
כל המטוסים שנשלחו לאביחי. זה בדוק שרק המשפחה שלו שלחה לו. זה מניפולציות של אביחי. להראות שאוהבים אותו בחוץ. ועלינו הצופים זה לא עובד. אין מצב שרוצים אותו בגמר. חוץ מפלוצים מסריחים ודיבורים על קקי. ובחיים לא רחץ את התחת עם סבון.תנסו לדמיין.הוא מתקלח בחוץ.זה רק מוכיח שהוא לא הפשיל את המכנסיים ואת התחתונים פעם אחת.רכלן עם לשון הרע מניפולטור.מוכר גם את אמא שלו בשקל. עבור תשומת לב. וטוען שלב שבור תופס בחוץ. מגעיל איחסה.
כמות המסוקים שקיבלו אביחי וגם מעיין -
מעיד על כך שהם לא בדיוק זקוקים לדירה יש להם מספיק כסף מעיין גרה בהרצליה פעמיים בשבוע מקבלת מסוק פעם מאמא שלה ופעם מאבא שלה למה היא מתמסכנת?
חלק כתבו ששני עשירה יש למשפחה שלה הרבה כסף מעניין איך אבא שלה קנה את ההפקה וכמה מטוסים הגיעו לה לעומת המשפחה של אביחי ששלחה לו אז מי יותר עשיר פחות לכתוב ליכלוכים על דיירים שני את צריכה לקחת הכי ישרה הכי חביבה נמה טובה לא שומר טינה הכי מתוקה לכל העונה בהצלחה.
שני מתמסכנת ולא מקבלת מסוקים.
היא עובדת ולומדת ושוכרת דירה מכספה .
החשבוניות על המסוקים שאביחי שילם מפורסמות באתר

• תגובה מהירה
  • o
  • הרוע קיים אך לא בלי הטוב
    motke
    motke
    מספר הודעות: 167
    ותק: 7 שנים וחודש
  • 27/03/2017 23:18
  • צפיות28
נערך ע"י motke 27/03/2017 23:41
  • תגובה מהירה
  • שלום מסכימה עם כל מילה שלך. שני לא צריכה מסוקים צופה
  • 28/03/2017 03:38
  • צפיות27
כדי לזכות היא גדולה בזכות ולא בחסד והיא תזכה על בטוח.
ודרך אגב בתחילת העונה אביחי אמר שהוא יעבור את שי חי בכמות המסוקים, אז מאיפוא הוא ידע? כי הכל תוכנן עוד לפני שנכנס לאח הגדול כמהמר אובסיסיבי השקיע 100 אלף שקל בכדי לזכות בדירה ששוויה מיליון וחצי מהמר או לא.

• תגובה מהירה
  • רננה את באמת מאמינה לשקר שאת חיה בו שאביחי ינצח צופה
  • 28/03/2017 03:27
  • צפיות29
חחחחח הצחקת אותי. 90% מהאנשים בפורום נגעלים מאביחי הדוחה אז תצאי כבר מהסרט הזה ותחיי את המציאות.

• תגובה מהירה
  • לאביחי באהבה מנורבגיה הנורבגים מנורבגיה
  • 28/03/2017 05:06
  • צפיות38
עם ישראל חי כולנו אביחי מספר 11111 בשידור חי

• תגובה מהירה

מקרא סימנים
  • הוספת תגובה הוספת תגובה
  • הודעה חדשה
  • הודעה עם תוכן
  • o הודעה ללא תוכן
  • תמונה מצורפת תמונה