מעיין ואביחי

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • מעיין ואביחי
    Bigwoman
    Bigwoman
    מספר הודעות: 4
    ותק: 7 שנים וחודשיים
  • 28/02/2017 10:56
  • צפיות560
אני חושבת שמעיין לא מעוניינת באביחי....היא הראתה את זה דרך ההתנהלות הקרה שלה איתו....ושרון הצליח לגרום לה להתרחק עוד ועוד מאביחי....אני נגד ההתנהגות הזאת! מעיין צריכה להבין שהיא הקטינה את עצמה ברגע שהיא נענתה לחיזורים של שרון....וגם אורנה המון אשמה שהיא עודדה אותה לזה.....
אמא של אביחי העבירה לו מסר ברור והוא הקטין את אמא שלו מול כל המדינה.....
ואמא שלו כבדה אותו שלחה לו ולה מסוק כסוג של התנצלות....ומעיין בוחרת להתעלם.....
הלוואי והיו צועקים למעיין שהיא חרפה אחת גדולה...מאוד תמכתי בה....מאוד מאוד....אבל טעות אחת קטנה מהסוג הזה שמערערת אותה לחלוטין!
היא תצטער על זה מאוד כשהיא תצא בחוץ.....מפני שהיא דאגה כל העונה הזאת לא לעשות טעויות ולהראות בסדר....והינה ההוכחה ששחקנים לא יכולים להיות לזמן ארוך....

• תגובה מהירה
  • o
  • ממש נכון ראיתי את זה כבר לפני שבוע ביגוומן דקלה
  • 28/02/2017 11:46
  • צפיות101
  • תגובה מהירה
  • לא את מלאך שתמיד עושה את הנכון בעיני כל העולם נתנאל
  • 28/02/2017 12:07
  • צפיות96
תגידו מה זה ??
מה זה השטויות האלה אין לך במה להתעסק חוץ מרחשיי ליבם של מעיין ושרון !
אז שרון מאוד מעוניין אז מה ??? הבחורה באמת נראת טוב סקסית ונעימה .....ומותר להסתכל ומותר לרצות ומותר גם להתאהב ומותר הכל ,,,,,בדיוק כמו ששני אחרי שלושה ימים ליכאורה מאוהבת וניכנסת למיטה עם בחור ואף אחד לא אומר שהיא שחקנית ,,,,,,ניראה כאילו ממש קשה לך עם העובדה שהבחורה פשוט אחללה ואת מחפשת בה פגמים מטופשים הרי בעצמך אפילו כתבת שזו טעות קטנה ( איזה טעות הבחורה כולה מדברת איתו ,מה שאנשים שסגורים ביחד במתחם אחד בדרך כלל עושים ) אז בחייאת מי את מלכת השלמות לשפוט טעוייות קטנות של אנשים שאת אפילו לא מכירה ??? לא מבינה מה מניע את הרגש והלב !!
כמה צרות עין ולב קנאי יכול להשחיר לא רק אנשים כשני ,אלא גם אנשים כמוך שאין להם במה להתעסק חוץ מאחרים

• תגובה מהירה
  • אביחי משה
  • 28/02/2017 12:10
  • צפיות94
בחור מטופש חבל שהציבור נוהג ברחמים יש הרבה נכים קשים במדינת ישראל שמיתמודדים בקושי כל יום לזה אין צורך ללכת לתכנית ראלטי זאת תכנית בידור ולא שיקום כותב זאת אדם נכה שטוב לא בחיים בכל זאת ולא מיתמסכן בפני הציבור חבל חבל חבל

• תגובה מהירה
  • o
  • אביחי ואורנה חיבים להשאר יעל י זוכה יש רק אחת והוא אביחי אמן ואמן
  • 28/02/2017 12:20
  • צפיות102
  • תגובה מהירה
  • אביחי ואורנה שושי
  • 28/02/2017 12:54
  • צפיות110
2 נחשים גם עכשו בשיחה של שניהם אחד משקר את השני אורנה מנסה ליפות מה קורה בבית ומספרת לאביחי הדביל את מה שהוא רוצה לשמוע הכל בבלט באמת הגיעה הזמן שאורנה או אביחי יצאו מהבית הכל תלוי בנו הקהל לנו יש את הכח את מי להוציא מהבית הכל תלוי בנו למי אנחנו נצביע ובאת הגיעה הזמן שאחד מהם יצא.

• תגובה מהירה
  • האח הגדול שושי
  • 28/02/2017 12:59
  • צפיות111
רק שהוא לא יתערב בתוצאות שזו ההרגשה של הרבה אנשים שההפקה משבשת את התוצאות.

• תגובה מהירה
  • o
  • צוםי איך את צודקת איבט
  • 28/02/2017 17:05
  • צפיות43
  • תגובה מהירה
  • מעיין איבט
  • 28/02/2017 12:24
  • צפיות117
מהתחלה לא היתה מעונית להכניס חקשר לפי כל ההתנהלות שלה בזוגיות הזאת רק חבל שהיא ניצלה את סה ולא העמידה אותו מהתחלה שחוץ מידידות לא יכול להית יותר אז הינו מערכים אותה יותר .אבל להתנג בצורה של רק אני ועוד אני ולא משנ בממ אני פוגעת גועל

• תגובה מהירה
  • איזה כייף מעריצי אביחי חכמים לא להגיב לתת רמה נפלא שלוה
  • 28/02/2017 13:23
  • צפיות101
ויתר האוהדים כותבים לעצמם ועונים

• תגובה מהירה
  • מעין חני
  • 28/02/2017 13:39
  • צפיות100
נכון מאוד אכזבה ממעין

• תגובה מהירה
  • o