אינדל,הפך להיות הפסיכולוג של ג'ודי,נכון היא לבד

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • אינדל,הפך להיות הפסיכולוג של ג'ודי,נכון היא לבד נינה
  • 23/02/2017 13:02
  • צפיות300
רוב הזמן אבל זה דבר שבחרה בו,אף אחד לא הרחיק אותה חוץ מהזוג המוזר-אביחי ומעיין.
תוך כדי השיחה עם אנדל אפשר כמובן להבין את התנהלותו של "הפסיכולוג" הזה אנדל:"אם משהו בא להקטין אותי אני אוכיח לו שאני הכי טוב בהכל" "אחרי שאני פותח עליהם,אין לי על מה להתחנף" כן אידל אנחנו יודעים שאתה לא מכיר את המילים:סליחה (רק לאורנה כי היא מאכילה אותך מכבסת לך),חמלה,הכלה,להיות לפעמים אנושי,זה טוב,גם אם רכשת את השכלתך ברחוב. שינסה להבין למה יורדים עליו, בא עם כאלה מטענים,,,אללה יוסתור. והאח כל הזמן מצנזר,שאנדל לא יפלוט עוד איזו התנהגות"מופתית".

• תגובה מהירה
  • והיא הודתה שהוא היחיד שקלע בול! רחלי
  • 23/02/2017 13:36
  • צפיות113
אנדל הוא חתולת רחוב עם חוכמת חיים שבאה מהרחוב
ואי אפשר להתכחש אליו.אי אפשר לומר עליו שהוא טמבל או טיפש.הוא חמום מוח עם לבה..
שמעתי אותו בשיחות יפות עם חלק מהדיירים

בואו נעשה הפרדה הבחור יש לו התפרצויות לא יפות כלפי הדיירים כמו שרון למשל דיבר בצורה מגעילה שזה הפריע שריחמתי על שרון.
לי נראה שהדיירים בבית פוחדים ליפול לו לפה כי הם יודעים שהם לא ייצאו משם.יש אליו מין פחד לעצבן כי הוא בפירוש עושה פדיחות.כמו שני שהוא העליב אותה ומאז היא תוכסוכר

• תגובה מהירה
  • גם דביל היה קולע בול,את "דברי החיזוק" שאמר נינה
  • 23/02/2017 14:04
  • צפיות118
לה אמר רק כדי לייצר מלחמות,כי אינדל הוא אחד האסטרטגים הגדולים,והוא לא טיפש,הרי כשהוא מגיב- הוא לא בא לברר עניין בצורה נורמלית כמו שאר בני האדם-הוא ישר תוקף, בדיבור אגרסיבי,בהתלהמות בקללות בירידה לביב שופכין,לראייה- עם חזי עם שרון, עם דן-בהתחלה.
כך הוא יודע שהפוקוס עליו,כי זה מייצר עניין,ובכלל כשעכשיו נדבק לגב כרבולת,מרגיש שהשמש זורחת לו מאי שם.
הוא שונא את אביחי,ויש לו יחס "מיוחד"למעיין-הוא די מחבב אותה,ראה שלא הולך לו איתה בטוב,התחיל עם ההטרדות וכו,ולכן רוצה שתיפתח חזית נגד אביחי ובעקיפין גם נגד מעיין.

• תגובה מהירה
  • אינדל - מספק לג׳ודי פסיכולוגיה בגרוש... - אינדל יודע דנה א.
  • 23/02/2017 13:47
  • צפיות137
בדיוק מה הוא עושה.... רוצה להעצים את ג׳ודי על מנת שתוכל לעמוד נגד אביחי שנוא נפשו... ואפילו נותן לה דוגמא שהיה לו ויכוח עם אביחי והוא אינדל התפרץ עליו ומאז אביחי לא מתעסק איתו. טיפש אינדל, יותר ממה שזה מראה על אביחי, זה מראה את האופי של אינדל. הבחור מביא איתו ניסיון מהרחוב, כוחנית, אגרסיבית. בכלל מאז שעדן איתו, הבחור תפס ביטחון כאילו השמש זורחת לו.... מספר על ההתנהלות שלו בעבודה, איך שם פס על הממונים עליו.... כן הבנו אינדל, אתה ומסגרות זה לא משהו שהולך ביחד... כאב לי על גו׳די שנופלת כל פעם על יועצי אחיתופל בבית שרואים רק את האינטרס שלהם ובוודאי לא את שלה... כדוגמת שני, שלא ממש איכפת לה מג׳ודי, רק קרבה אותה אליה כדי שתהיה בקבוצה שלה ונגד אביחי ודן. כמו הבוקר, יושבות שני ואנסטסיה בעמדת התצפית ... ואנסטסיה משוויצה שקיבלה סוג של מכשיר לצורך המשימה לא כמו של כולם, אלא מיוחד. וזה מעצבן את שני שאנסטסיה משחקת עם המכשיר (עצבים רופפים אמרנו?...) ושני עונה לה טוב טוב... ומשתיקה אותה. ורגע אחרי זה שני מתחילה לשחק ולגלגל את האקדח שבידה... כמה חוסר מודעות יש לבחורה הזו... יש שני דיירים, שני ודן שכפי הנראה הגיעו ממצב סוציו אקונומי גבוה, וראה את ההבדלים - שני חושבת, סליחה, בטוחה שהכל מגיע לה ומזלזלת באנשים בצורה הכי בוטה ונמוכה... ודן? דן עם טוב לב אינסופי, צנוע, מלח הארץ, אוהב אנשים ומנומס. יחי ההבדל הגדול!!!!!!!!!!

• תגובה מהירה
  • o
  • לתגובות שלכם יש ניחוח גזעני בולט rn
  • 23/02/2017 14:32
  • צפיות85
  • תגובה מהירה
  • ממש לא גזענות!! מה עם זה שאנחנו מגיבים לשאר דנה א.
  • 23/02/2017 15:05
  • צפיות79
בני הבית ומתנגדים להם... גם זו גזענות? הכל תלוי באופיו של הדייר וההתנהגות שלו!! הגבתי על שני גם... אז איפה הגזענות? קל מאוד להיתלות בטיעון הזה.... מתייחסים לאדם באשר הוא אדם! רק שיהיה בן אדם מה קשה להבין?

• תגובה מהירה
  • אַל תָּדִין (תָּדוּן) אֶת חֲבֵרְךָ עַד שֶׁתַּגִּיעַ לִמְקוֹמוֹ rn
  • 23/02/2017 15:17
  • צפיות102
לא ראוי לשפוט אדם שלא עמד במבחן, אם השופט לא עמד במבחן דומה. אינדל בא ממקום אחר מהמקום שהיה מושפל חי בעוני והוא רכש את חוכמת הרחוב ללא השכלה פורמלית ויצר הקיום שבו גובר עליו כמו גם הרבה כעסים שצבר במהלך חייו וזו דרכו להתמודדות בחיי היום יום אני מכיר מקרוב את העדה האתיופית ותומך בהם עשרות שנים ומכיר אותם מקרוב על זה נאמר "מי שלא שהה בחושך לעולם לא יוכל להעריך את האור"

• תגובה מהירה
  • גו'די הדס
  • 23/02/2017 17:43
  • צפיות80
היא במטרה לכבוש את ליבו של אביחי כשזה דחה אותה דיברה עליו בצורה בוטה וגןעלית.רואים את הרוע שלה בעיניים.בחורה דוחה בגלל זה אין לה חברים או יותר נכון חבר.לא הכל השכל היושר הרבה יותר חשוב.ולה אין יושר.מספיק המבט הקנאי.

• תגובה מהירה
  • רותם איבט
  • 23/02/2017 18:49
  • צפיות81
גודי צודקת מבחוץ וגם בכל היום בערוץ 26 רואים שמעיין לא תשאר דקה לאחר התוכנית אם מעיין.גם החברים שלחו מסוק עם רמץ עבה אין אהבה בבית.ולה היה ההכרות עם אביחי אחרת ברגע שהיא ראצה אותו פנים היא הגיעה לנסקנה שזה לא מתאים לה וזה בסדר גמור הבן אדם הזה מתנהג גואל ,ולה יש מה להגיד ובצדק בגלל זה היא מרגישה לבד .דן קצט השתנה בגלל שהוא מצא את גודי בוכה ודיבר איתה .וברגע שאורנה באה בטענות הוא סוף סוף אמר לה שזה לא אנושי והוא לא יתן יד לזה היכ בת אדם .ואז אורנה כדי חרצות את דן משנה גישה .אבל עד עכשיו ארבעתם היו באותו עמדה לא להתיחס אליה זה נראה לך אנושי.היא הסבירה למעיין שזה נכון שלתוכנית היא נכנסה 30 אחוז בשביל אביחי אבל מהר מאוד היא הבינה שסו טעות .אבל הלא מפותחת העדיפה להבין ולזכור רק את ה30 אחוז .אז יפה שיש בקורת אבל גם זה צריך להיות הגון

• תגובה מהירה
  • o
  • איבט. מה זה משנה לך ולעוד מעטים כמוך, מה סוג היחסים של אביחי עם מעיין. רננה
  • 23/02/2017 19:07
  • צפיות60
  • תגובה מהירה
  • איבט, אביחי הוא גבר רננה
  • 23/02/2017 19:10
  • צפיות60
שמכבד את מעיין. זה גבר שכל אם היתה רוצה לביתה, במיוחד בימינו.
אז אנא ממך עיזבי את הנושא.
תודה

• תגובה מהירה
  • לרותם.ג'ודי כרתה לעצמה בור. רננה
  • 23/02/2017 18:58
  • צפיות66
היא תצא החוצה אבלה וחפוית ראש.
אביחי לא הציק לה ולא עשה לה מאומה.
היא עשתה טעות ולא היתה צריכה לאמר לו על יד דיירים כאשר ישבו בחוץ," אתה הבן זוג שלי."
מאז הוא בכלל התעלם ממנה. זה לא מתאים לו ,אבל מעיין חשובה לו יותר והיא מתנגדת שהוא ידבר איתה,
ג'ודי יכלה להמשיך להיות עם הדיירים,ולא כל פעם ששני וחבורתה דיברו על אביחי, היא הוסיפה אש למדורה.
מה הוא עשה לה?
בחוץ היא הדמות המכוערת מבחינת התנהגותה בנושא.
וחבל.

• תגובה מהירה
  • o
  • איףףף..... כל דבר מילה שכותבים על אנדל זה גזענות. חלאס !!! מורן
  • 23/02/2017 15:33
  • צפיות91
  • תגובה מהירה
  • זה פשוט הכחשה
    מור מור
    מור מור
    שם: מור
    מספר הודעות: 9,694
    ותק: 10 שנים ו-8 חודשים
  • 23/02/2017 15:40
  • צפיות83
לא מסוגלים לקבל את האמת ואם מישהו לא אוהב את אנסטסיה אז אומר שהוא גזען לרוסים ברור שלא .סתם רגשי נחיתות של אכלו לי ושתו לי

• תגובה מהירה
  • o
  • גזענות זו מחלה ותמיד ימצאו אלו שימצאו הצדקה rn
  • 23/02/2017 15:45
  • צפיות100
  • תגובה מהירה
  • דווקא אנשים כמוך מורן
  • 23/02/2017 15:58
  • צפיות95
שעל כל דבר (ולא משנה אם הוא רלוונטי או לא) צועקים "גזענות"!!! - הם אלה
שעושים את הנזק הכי גדול לעדה האתיופית.

• תגובה מהירה