לילה בבית האח הגדול - האסירים מגרילים מה יוקרן להם

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • לילה בבית האח הגדול - האסירים מגרילים מה יוקרן להם
    ליעד
    ליעד
    מספר הודעות: 16,777
    ותק: 10 שנים ו-11 חודשים
  • 23/02/2017 00:04
  • צפיות486
הגרילו סצינות לצפייה ומערכון.
האסירים המקופחים עדיין סגורים החדר כלא.

נערך ע"י ליעד 23/02/2017 00:07
2022
  • תגובה מהירה
  • o
  • מה בחרו?
    אני ani
    אני ani
    מספר הודעות: 932
    ותק: 7 שנים ו-19 ימים
  • 23/02/2017 00:10
  • צפיות108
  • תגובה מהירה
  • אוקיי יצא להם ת. ז של עדן ואנדל, מערכון של ארץ נהדרת
    אני ani
    אני ani
  • 23/02/2017 00:17
  • צפיות178
ולא זוכרת מה עוד חח

• תגובה מהירה
  • o
  • סצינות לצפייה
    ליעד
    ליעד
    מספר הודעות: 16,777
    ותק: 10 שנים ו-11 חודשים
  • 23/02/2017 00:18
  • צפיות161
2022
  • תגובה מהירה
  • o
  • בטח ישדרו את הסצינה של חיים עם הביצים חחחח
    אני ani
    אני ani
  • 23/02/2017 00:32
  • צפיות100
  • תגובה מהירה
  • o
  • בחרו תעודת זהות של עדן ואנדל מערכון וסצינה מהתוכנית דני
  • 23/02/2017 00:18
  • צפיות146
  • תגובה מהירה
  • כמה אפשר להראות את אורנחש
    מור מור
    מור מור
    שם: מור
    מספר הודעות: 9,694
    ותק: 10 שנים ו-8 חודשים
  • 23/02/2017 00:36
  • צפיות163
יש עוד דיירים אני מתחילה להתגעגע לשם

• תגובה מהירה
  • o
  • בואי תגזימי עוד. תכף תגידי שאת מתגעגעת לתהילה שלך חחח
    אני ani
    אני ani
  • 23/02/2017 00:45
  • צפיות120
  • תגובה מהירה
  • o
  • חחחחחחחחחחחחחחחחח
    מור מור
    מור מור
  • 23/02/2017 00:48
  • צפיות72
  • תגובה מהירה
  • למה דן לא משחרר משני לכל הרוחות? אלון
  • 23/02/2017 00:56
  • צפיות183
מה הוא רוצה ממנה היא השתחררה ממנו,
כבר כמעט לא מדברת עליו וכמעט לא מתעסקת בו
תעזוב את הבחורה. היא התגברה עלייך אז תשחרר ממנה.
פעם ראשונה העונה שאני מסכים עם אורנה. אמרה לו שיפסיק להתעסק בה אבל האובססיבי פשוט לא מרפה משני.
אני רואה מצב ששני פשוט מתפרצת עליו שוב כי קשה לחיות בבית עם בן אדם שאתה מרגיש שכל הזמן מתעסק בך ולא מניח לך ולסובבים אותך לרגע.
דן לא משחרר משני כי הוא צריך אותה. היא הבמה שלו.
הוא רוצה שהיא תמשיך להתעסק בו ובמה שהיה להם כדי להמשיך להיות רלוונטי.
ושני אמנם התגברה על העובדה שהוא חתך ממנה וריכל עליה והכל, אבל עדיין לא התגברה על הפגיעה שלו בה. אתמול כשהיא דיברה על איך שמעיין ודן פגעו בה ראו כמה שהיא עדיין פגועה.
וכן, לדעתי עניין של זמן עד שיהיה שוב פיצוץ. אבל הפעם היא לא תרחם עליו כמו בשבוע שעבר שהיא נתנה לו לצעוק ולא ירדה לרמה שלו.
בלי הריבים שלו איתה הוא לא רלוונטי בבית.
ובלי ההתעסקות הבלתי נגמרת במה שהיה לו איתה.
אורנה? גם עוד כלי במשחק שלו.
עומר האסטרטג לוקח לו פוקס כי הוא יודע ששני היא דיירת מדוברת בחוץ עם אנשים מאחוריה. מן הסתם שהוא ירצה להזיז את עומר מהדרך.

• תגובה מהירה
  • o
  • אלון, חשבתי שאתה בת. אולי תסגר על עצמך?
    אני ani
    אני ani
  • 23/02/2017 01:03
  • צפיות128
  • תגובה מהירה
  • חחח אולי טרנס
    מור מור
    מור מור
  • 23/02/2017 01:09
  • צפיות132
בגלל שלעיתים כותב/ת בלשון זכר ונקבה

• תגובה מהירה
  • שמע שמע שמע ותקשיב לי טוב אלון מומו
  • 23/02/2017 03:24
  • צפיות142
דן לא רוצה משני כלום בדיוק כמו שאף אחד אחר לא רוצה משני כלום כולל ה"חברים" שלה עדן "תפסיקי לצותת" ושם "אני ואני ואני ואני, כלבה מטומטמת, תלאביבית מתנשאת", על מה אתה מדבר??

מדברת עליו כל הזמן, כ-ל ה-ז-מ-ן, והיא גם תמשיך לדבר עליו עד 2026 וכולנו יודעים את זה אז את מי אתה בא לשכנע? "תעזוב את הבחורה"? הוא כמו גבר נורמלי כבר אחרי חמישה ימים שקלט עם איזה חומר אנושי יש לו עסק, העיף אותה לאלף קיבינימט שם מקומה. אם יש לו הערות לגביה זה בקשר ישיר לעובדה שהבחורה מטנפת עליו עם כל אחד שרוצה או לא רוצה לשמוע,
רוצה לדבר על אובבסיביות? בוא נדבר על בחורה שבעליבות אין קץ מנסה לעקוץ גבר שהעיף אותה מכל המדרגות, זה הדבר הכי פתאטי ובינוני בעולם- ובאמת תפור עליה בול! הבחורה אובססיבית מלידה, לא יודעת לשחרר כלום, מצאה לעצמה נישה של מסכנה ואני מניאק אם היא לא תכננה את זה לפני הכניסה לבית, כי היא הרי מכירה את עצמה, מעידה על עצמה בכל הזדמנות!

אה, לא שמת לב שהיא גם ככה מתפרצת עליו? כאילו שזה משנה בכלל אם היא מתפרצת עליו בפניו או לא, הצופים רואים פאקינג הכלללללל. הכל. תתפוצץ, רואים הכל!! אעלק לא
מה אתה מנפץ בשכל על זה שהיא נתנה לו לצעוק ולא ירדה לרמה שלו?? הרמה שלו מעל הרבה רמות של אחרים בניסוי החברתי המעוות הזה, זה הגדרה מילונית של מלח הארץ, שמר לך על הביצים בזמן שאתה ישן בבית בבטחה- שלא כמו אחותך שני שעקב מצבה הנפשי אעלק לא התגייסה לצבא... מי שרוצה להתגייס, מתגייס גם עם בעיות נפש ואני מכיר הרבה שהתנדבו, היא פשוט כמו שם, בנאדם מעפן שלא אמור להיות בכלל לקחת חלק בחברה הישראלית...

הצחקת אותי עם זה שאתה קושר את הרלוונטיות של האדם הכי סבבה והכי אוהב אדם והכי סובלני והכי מאופק בבית עם הבחורה הרעה הזאת שרק מנסה ליצור עניין דרך האינטריגות בשקל שלה על הרומן הנכזב אעעעעעעלק שלה של 5 ימים, מה אתה מנפץ בשכל?

הבנאדם התחבר עם אורנה, ולמרות שזה נראה לך מוזר בראש הקטן והפרובינציאלי שלך מקרית גת, ישנם אנשים שיכולים להתחבר על אף השוני ביניהם, אני מכיר זוגות מדתות שונות, מגישות שונות, הכל שונה ועדיין אוהבים. ברור לכולנו שאתה וחצי מדינה לא מקבלים את זה... חח, אתה בטח מאלה שלא מקבלים בנאדם שמגדל זקן אבל הוא לא עם כיפה, הא? מבזה את היהדות נכון? יא מצחיק...

אעלק "עומר מזיז אותו מהדרך", מה, עכשיו נהית יורם זק ואתה מכתיב לנו מציאות יא מצחיק? מי מזיז את דן מאיזה דרך? רק מחשבה חולנית מביאה ליציאות כאלה, זה משכנע אותי שיש לך קירבת דם חזקה לשני. אתם בטוח חולקים את אותו די.אנ.איי משובח, באחריות, חותם על זה.

דיירת מדוברת בחוץ חחחחחח... ממש מדוברת, מקסימום שכונת צהלה מדברת עליה, מעבר לחומות הבטון והאטימות והג'יפים. בשום מקום אחר בארץ לא מדברים עליה - צוחקים עליה, תבין את ההבדל. זה פשוט בידור זול להמונים לראות יצורה פאתטית כזו מתפתלת כשהיא רואה שהגבר "השווה של הבית" לדעתה, שם עליה אלף אלפי ז%ן ומתקדם למקום אחר.
רוצה לדבר על מישהי שישנה במיטה עם דן, עוברת לישון עם הצנון הרמאי חזי, עם המקלל העבריין בשקל אינדל, עם עומר.... ואם יכניסו עוד דייר היא תקפוץ גם עליו, חכה תראה!! אוי אייייזה בידוווור D: רואים אותה ומזילים ריר על עצמנו מרוב צחוק...
"מן הסתם דן ירצה להזיז אותה מהדרך" חחח עדיף שתלך לישון חמוד, אל תצחיק אותי כי כבר כואבת לי הבטן!!... את.ה בדיוק כמו שני 1 ל-1, שניכם חיים בסרט שמישהו משתין לכיוון שלכם...

אנחנו נשב ונראה בדיוק איך היא עפה מהתכנית הזאת לאלף אלפי עזאזל, אתה יכול להמשיך לחצרר את השיט שלך פה כמה שאתה רוצה, מעכשיו תתחיל לקבל תגובות הולמות ישר לפנים שלך כפי שראוי לעשות עם שכמותך!! אתה מוזמן להמשיך לכתוב שטויות, רק תזכור בזמן שאתה כותב: אתה תקבל מענה ראוי. נשיקה מותק. תתפוצץ. ואני שם אלף על כל המתמודדים- אבל אם שני תזכה בבית הזה, זה יסמן את שקיעתה הסופית של מדינת ישראל ויניע את קמפיין הירידה מהארץ הגדול ביותר שייצא אי פעם. אתה תראה הרבה אנשים טובים עוזבים ומשאירים את הבררה לשני וחבריה המזויפים והמגעילים.

אך ורק בוז טוטאלי לשני ולכל פירור ממה שהיא מייצגת בחברה הישראלית, תקבל את זה באהבה כי זו האמת, אף אחד לא סובל את התל אביבים המתנשאים שחיים במדינת תל-אביב.
ספור את השניות עד שהיא עפה, ספור. ותמשיך לעשות רעש כי כל יציאה שלך רק תדפוק עוד מסמר בארון הקבורה הזה שכל כך זועק להיקבר באדמה.

• תגובה מהירה
  • o
  • תגידו, אני צופה בפורנו או בהאח הגדול לייב? חחח
    אני ani
    אני ani
  • 23/02/2017 01:27
  • צפיות142
  • תגובה מהירה
  • שני מאכזבת אותי קצת בקשר שהמוזר שלה עם עומ אלון
  • 23/02/2017 07:00
  • צפיות157
עומר לא הטעם שלה בכלל אלא ברירת מחדל כי אין אופציה אחרת .
הוא סתם נראה זקן חרמן נואש . הוא גם לא באמת דוגמן אמיתי. אין לו גוף שרירי וחטוב . בקושי מקבל עבודות ולכן חזר לארץ.
היא נמרחת על כל מי שנותן לה טיפת יחס והיא ישר ומתמסרת לו כי היא חושבת כמובן שהוא רוצה בטובתו.. גם על חזי אביחי ודן היא חשבה שהם החברים שלה עד שהבינה שלא. שחזי חזר לבית הוא לקח את שני לצד וחיזק אותה כי ראה באמת מה הולך בחוץ והיא כמובן ישר התחילה להתחנף אליו והתחילה לעשות לו מסאזים שני לא נוטרת טינה שזה סבבה אבל תלוי מי לא ,צריך להאמין לכל אחד כי תמיד יש אינטרס בצד השני.
אינדל קלט את עומר כאסטרטג שראה הכול בחוץ והגיע לבית במטרה לרכב על הגב של שני כי תכלס הוא משעמם ואין לו באמת מה להציע .
לא ברור על מה היא צוחקת בפראות. הרי עומר פרווה ולא באמת מצחיק ומעניין .
שני חזקה לבד..!! עומר מחליש אותה מאוד ואני מקווה שאינדל יעשה לה שיחה ויסביר לה שכדאי לה להתרחק ממנו או לפחות להימנע ממגע אבל כרגע לא כ"כ אכפת לו כי הוא השיג את עדן אז הוא מנצל את השהות שלו איתה.

שני היתה ונשארת הפיבורייטית שלי אבל היא צריכה להבין שזה לא נראה טוב מבחוץ.

• תגובה מהירה
  • אלון אתה חייב להגיע לנוה אילן נאה
  • 23/02/2017 09:14
  • צפיות117
לצעוק לשני שתתרחק מעומר.
לפני שיהיה מאוחר...

• תגובה מהירה
  • באסה לך הא? אבל ככה הבחורה! אנחנו לא מופתעים מומו
  • 23/02/2017 12:28
  • צפיות82
מסכן אלון התבלבל, כנראה זה הבילבול במיגדר שגלש לבילבול טוטאלי אז בוא נעשה לך סדר:

שני הולכת על כל דבר שזז, הלכה עם דן, עם חזי, עם אינדל, עם עומר ואם היה לה אופציה עם שרון היתה הולכת גם עליו, ואם היה אופציה להתערבב עם הדג באקווריום ועם איזו נינג'ה היתה הולכת גם עליהם... פשוט. היא באותה רמת שיעמום של עומר, כל העונה היא לא אמרה שום דבר חכם, לא הוסיפה שום עניין, ג'ודי בדיבורים שלה יצרה בשבוע יותר עניין ממה ששני יצרה ב70 יום.
בגלל זה ובגלל שהיא יודעת שאף אחד לא סובל אותה, היא זורמת עם כל צל של דבר שזז - אחרת היא יודעת שהיא מחוץ לסיפור.
ברור שלא אכפת לאינדל ולאף אחד אחד, היא לא בראה מציאות שלאנשים אכפת ממנה, למה שיהיה אכפת מבנאדם שיוצר אנטיגוניזם וחוסר נעימות בהתנהלות העצבנית והמתנשאת שלה?
למה צריך לספור בנאדם כזה?
שכח מזה, היא בנאדם נזקק, needy, ולכן היא תזרום עם כל דבר, ואם לא היה אף אחד היא היתה ממציאה חבר דמיוני ומתחבקת איתו במיטה :) זה החומר האנושי! תתמודד.

• תגובה מהירה
  • אתה מוגזם שלום
  • 23/02/2017 17:00
  • צפיות81
בסופו של דבר שני לא התנשקה עם אף אחד כולל לא עם דן . היא שומרת על עצמה .
אבל עדיין הנגיעות שלה בכולם מעצבנות אש .
הבחורה פשוט מאמי רוצה להיות טובה עם כולם .

• תגובה מהירה

מקרא סימנים
  • הוספת תגובה הוספת תגובה
  • הודעה חדשה
  • הודעה עם תוכן
  • o הודעה ללא תוכן
  • תמונה מצורפת תמונה
  • וידאו מצורף וידאו

כללי הפורומים של ישראמדיה