מים חמים לימון ודבש - למה כדאי לכם להתחיל לשתות כבר היום

נכון שאנחנו נמצאים כמעט בשיא הקיץ, אבל חלק מכם בטוח כבר חוששים מהשפעת שתוקפת בהפתעה עם בואו של החורף. מה אם היינו אומרים לכם להקדיש כמה דקות ולשמוע סיפור על אישה אחת בשם קריסטל דיוויס שבחרה לעצור את המנהג הקבועה שלה - שימוש בתרופות לא יעילות מבית המרקחת ולעבור לתרופה טבעית שהיא בעצמה ניסתה במשך שנה שלמה, ונחשו מה? לא רק שהשפעת נעלמה, כל מצבה הפיזי השתנה לטובה.

 

 

לפני כשנה היא נאבקה בשפעת שתקפה אותה ונותרה חסרת אונים למרות כל התרופות שניסתה לקחת מבית המרקחת. היא הגיעה למסקנה שהן לא מועילות ולכן החליטה לחפש חלופה, היא פגשה באישה אחת שנתנה לה את עצת חייה: מים חמים עם לימון ודבש בכל בוקר.


ברישיון  RedBull Trinker CC

 

קריסטל כמובן נשארה סקפטית אך למרות הכל בחרה לנסות את השיטה. כשהשפעת חלפה, היא התחילה להעריך את המשקה עד כדי כך שהתחילה לשתות אותו על בסיס יומי במשך שנה והיא טוענת שחלו שינויים רבים בגוף שלה - לטובה.

 

במשך השנה היא לא הצטננה פעם אחת ולא סבלה מאי נוחות בבטן. בעבר אם סבלה מכאב בטן היא לא הייתה סומכת על "תרופה עממית" כלשונה אלא ישר הלכה לבית מרקחת וקנתה ויטמנים. אם סבלה מעייפות כרונית גם כן רצה לקחת ויטמנים - אנחנו בטוחים שחלק מכם כבר מזדהים עם השורות הללו.

 

המיגרנות הן היסטוריה עבורה, וכעת היא לוקחת איתה דבש ולימון לכל מקום שהיא הולכת, היא לא צורכת יותר קפה של בוקר והיא לא מתקשה להתעורר בבוקר. הקוקטייל האהוב שלה הציל אותה מהתלות בקפה ומתסכולים אחרים כך היא טוענת. אם היא זקוקה לשינה היא נרדמת בקלות ויש לה הרבה אנרגיה בשביל לצלוח את היום בלי קושי מיוחד.

 

בעבר היא מספרת, לקח לה שעה להתעורר, והיא חשה מתחים רבים בחלק הראשון של היום, עכשיו זה נעלם.

כל מה שקריסטל רוצה הוא לשתף את הסיפור שלה ושהאנשים סביבה יהיו בריאים, היא הצליחה לשכנע את כל משפחתה להצטרף בשביל לראות אם זה עובד גם עבורכם, נחשו מה? אף אחד מהם לא חלה  או הצטנן אפילו פעם אחת במשך שנה שלמה. קריסטל אומרת שהיא לא יודעת איך זה עובד, אבל זה עובד! היא נשארה אסירת תודה לאישה שנתנה לה את השיעור הזה בחיים.

 

אז מה המתכון?

חצי לימון סחוט היטב לתוך כוס (הכוס הרגילה שאתם שותים בה בכל בוקר, הגודל לבחירתם) וכפית דבש, מערבבים יחד בכוס עם מים שהורתחו בקומקום.

היא מציינת שלפעמים הטעם הוא חומצי מדי, לפעמים זה מרגיש כמו משקה אלכוהולי, לפעמים זה טעים אבל כל זה טריוויאלי.

 

זה לא הכל, היא גם גילתה את הדברים הבאים

לאחר שבדקה באתרי רפואה שונים היא גילתה עוד כמה דברים על נפלאות הלימון והמים.

 

המשקה מגן מפני זיהומים בדרכי השתן

הדבש והלימון טובים מאוד לדרכיי העיכול ולמעי הגס, כתוצאה מכך אתם מרוויחים תרופה מעולה נגד דלקות בדרכי השתן ויציאות לא סדירות. כמובן שהמשקה הזה הוא משתן - רופאים טוענים שהוא מסוגל להגן מפני כל מיני צרות אחרות הקשורות למערכת השתן.

 

שיפור בעיכול המזון

כל מרכיביו של המשקה עוזרים למערכת העיכול. הלימון עוזר ליצור עוד מיצי מרה, כך שעיכול המזון מבוצע הרבה יותר טוב וגם מאפשר לכם לקבל יותר חומרים מזינים ממנו.


ברישיון Siona Karen CC

לדבש יש תכונות אנטיבקטריאליות וכתוצאה מכך עוזר במניעת זיהומים שונים. הגוף שלכם בהחלט ישמח לקבל את החומרים הללו בשביל לסלק רעלים שונים שאתם לא צריכים, ואפילו לשמור על משקל טוב.

 

ואם עוד לא השתכנעתם, זה גם יתרום למראה עור בריא

ללימון יתרונות רבים בכל מה שהוא עושה לעור שלכם.

 

מוזמנים לשתף עם הקרובים שלכם ולשתף אותנו בסיפורים שלכם בתגובות.

אין לראות במאמר זה כיעוץ רפואי או\ו המלצה לטיפול רפואי כלשהו, הדברים מובאים כפי שהם מרחבי האינטרנט.