טבלת ליגת העל    לוח משחקי מונדיאל 2018

פתיחת עורקים חסומים בצורה טבעית ובריאה!

אתם חייבים להוסיף את המאכלים האלה לדיאטה היומית שלכם, מלבד היותם פותחי עורקים אמינים, הם בריאים ויעלים נגד מספר רב של מחלות!

 

 

שיבולת שועל

המרכיב העיקרי בשיבולת שועל הינו סיבים מסיסים, אלו אינם מאפשרים לכולסטרול הרע להישאר בגוף, הם נצמדים אליו ומסיעים אותו החוצה.

מחקרים מראים כי אם אתה מעוניין להוריד את רמת הכולסטרול בדם עליך לצרוך בין כוס וחצי לשתי כוסות שיבולת שועל מבושלת ותוך כשבועיים תראה שיפור של לפחות 20% ברמת הכולסטרול בדם.

 

מיץ חמוציות

3 כוסות מיץ חמוציות בשבוע! זה כל מה שנדרש מכם! המיץ מגביר את היכולת של התאים לספוג שומנים ולהפיק מהם אנרגיה, מיץ החמוציות מונע מהשומן להצטבר בכלי הדם.

רימונים

הרימון הינו נוגד חימצון רב עוצמה המונע את התקשות העורקים בכך שהוא מפחית את הנזק הנגרם לכלי הדם, למעשה הרימון מאט את התקדמות המחלה. 

 

שמן זית

מחקרים מראים כי שמן הזית נהדר במניעת כולסטרול. החלק החשוב ביותר בשמן הזית הינו שומן רב בלתי רווי (אומגה 3, אומגה 6) אשר ידוע ביכולותיו לחסל את הכולסטרול הרע.

 

שום

השום שימש מאז ימי קדם לטיפול במנעד רחב של מחלות. הוא מונע הסתיידות כללית של העורקים וטוב בעיקר לטיפול בלחץ דם גבוה ומחלות לב.

 

תרד

עשיר מאוד בחומצה פולית ואשלגן המסייעים במניעת לחץ דם גבוה. לוטאין הינו מרכיב נוסף המצוי בתרד המונע ניוון מקולרי.

 

עגבניות

חוקרים קוראנים מצאו מרכיב בעגבניה המסייע במניעת התקשות העורקים. המרכיב הזה נקרא ליקופן, הוא זה שנותן לעגבניה את צבעה.

 

קיווי ומלון

בכוס אחת של קיווי או מלון יש מספיק נוגדי חימצון בכדי להפחית את רמת הכולסטרול הרע ובכך "לפתוח" עורקים חסומים.

 

ענבים

בענבים מצויים החומרים: פלבנואידים רזברטרול וקוורצטין, שלאחרונה נמצאו כיעלים מאוד נגד מחלת הסרטן. בין היתר הם גם מפחיתים את הסיכוי להיווצרות קרישי דם.

 

דגים

אוניברסיטת סאות'האמפתון ערכה מחקר על דגים ותפקידם כפותחי עורקים חסומים,התוצאות הראו כי דגים, ובמיוחד סלמון וטונה עשירים מאוד בשומנים מסוג אומגה 3 המונעים משקעי שומן להצטבר בעורקים ומונעים היווצרות קרישי דם!

 

אז בתאבון! ולבריאות!